Препоръчайте ми телевизор?

monefff

Well-Known Member
Здравейте,

Колеги.. трябва да взимаме тука един телевизор за апартамента на наще, обаче ми е малко малка секцията :lol: и става само до 80см. (ся може и 1-2 санта.. повече, защото знам, че стандартните са 81-81.30, върепки, че точно 80см ми е перфектно)

За сега съм се спрял на този: http://www.technomarket.bg/products/09127245/samsung-ue-32f5500

И някой може ли да ми каже каква е разликата между СМАРТ ТВ и нормалния ?

Поздрави,
Симеон
 
От: Препоръчайте ми телевизор?

Няма абсолютно никакъв смисъл 32" телевизор да е FULL HD, освен ако ще го гледаш от 50 сантиметра и всичките канали на кабелната ти са HD. По-добре се насочи към HD READY за този размер. От СМАРТ екстрите също няма смисъл. Само помпат цената.
 
От: Препоръчайте ми телевизор?

СмартТВ са сложили web 2.0 и си браузваш, разни фейсбуци и youbute (през ЛАН или Wi-Fi), ако ти е кеф да си джиткаш в нета през ТВ давай повече $ :)

P.S. Има и игрички :)
 
От: Препоръчайте ми телевизор?

Да ти кажа, WiFi на телевизор е супер дървено. Моя има, но съм му боднал кабела. Не ми стигат смартфоните,
ами и телевизор да ми заема ефира! Отделно ако плейваш нещо от лаптопа на телевизора, WiFi-то го забрави!

Относно технологията, поне миналата година като купувах, нямаше по-добро от плазмите като цена - качество!
Затова и си взех един Panasonic 50ST50, който ги размазва като картина всичките лед простотии!

Един от консултантите в Техномаркет ми се набираше, че някакви Самсунги висок клас, щели да извадят същата картина,
та го накарах да пусне 50ST50-то и тоя Самсунг един до друг, да плейне нещо от 1 сорс и да ги сравняваме.
Беше много надъхан, пусна ги и млъкна :D :D :D И си взех плазмата!

P.S. Интернет за година съм ползвал точно 2 пъти. Няма и да го ползвам повече :D Иначе да си стриймна някой филм от лаптопа - ДА!!!
 
От: Препоръчайте ми телевизор?

Аз си взех наскоро SAMSUNG UE-40EH6030. Има го същия модел и 81см. Не е смарт, но има нет и 3D. Модела е от миналата година, но аз съм доволен. Перфектно ми покрива изискванията. Решил съм да му добавя и едно мини PC и ще си имам един пълно функциониращ смарт тв с много приложения..
 
От: Препоръчайте ми телевизор?

От "Fujitsu" по-добро няма послушай ме, издържа на всякакви удари от личен опит го знам :)))
 

Горе