Препоръчайте ми форумна система

Petko Voivoda

Well-Known Member
Здравейте ще пускам нов сайт, но не ми се занимава да търся някой да ми прави лого да го нагласям и т.н затова искам да ми препоръчате добра форумна система от гледна точка на SEO.
 
От: Препоръчайте ми форумна система

Какво общо има логото с SEO-то?
Иначе аз вчера си взеб ксенфоро и тия дни като ми остане време ще го кача и споделя впечТление.
 
От: Препоръчайте ми форумна система

Какво общо има логото с SEO-то?
Иначе аз вчера си взеб ксенфоро и тия дни като ми остане време ще го кача и споделя впечТление.
Казах, че ме мързи да търся човек за лого и поисках форумната система да е SEO friendly
 
От: Препоръчайте ми форумна система

Какво общо има логото с SEO-то?
Иначе аз вчера си взеб ксенфоро и тия дни като ми остане време ще го кача и споделя впечТление.
Бих си взел платена, но почти всичките лиценза им е само за 1 сайт което хич не ме устройва ..
 
От: Препоръчайте ми форумна система

WordPress + bbPress + някой плъгин за SEO (например този).

Не е класически форум (с подписи, репутация и т.н.), обаче може да се задава title, meta description, meta keywords чрез плъгина за SEO.

Не знам как е при другите платформи, скоро не съм правил тестове с тях.
 
От: Препоръчайте ми форумна система

Ако форума ще е важна част лт сайта няма как да мине номера с тая грешка ббпрес.
 
От: Препоръчайте ми форумна система

Кое точно не ти харесва на bbPress? Интегрира се добре с останалата част от сайта (ако се донапише css за промяна на шрифтовете на форума).

Няма ги типичните за форумите неща като подпис, репутация и други неща, обаче може да се отварят теми и да се пишат отговори в темите (основно за това се ползват форумите).
 

Горе