Препоръчайте ми хостинг за онлайн магазин

genesis2202

New Member
Здравейте. Както вече някои приятели знаят за мен от форума, притежавам онлайн магазин от началото на тази година, благодарение на хостинга на exsitee.com. Обаче реално вече ми доскуча с платформата на Exsitee.com и реших да се отделя от тях, защото нямам никакъв избор и буквално трябва да ги питам за всяко мое действие. Наясно съм, че да изградиш всичко наново от нулата е доста по-трудно от това да използваш готов онлайн магазин. Та така, измислих си добро име на домейн, за който мисля, че ще има доста успех в бъдеще и го закупих от domain.com. Сега ми остава да намеря читав хостинг и да започна работа. Засега се прицелих към Superhosting, обаче приемам и други предложения... :)
 
От: Препоръчайте ми хостинг за онлайн магазин

Пак дириш под вола теле! :twisted:
 
От: Препоръчайте ми хостинг за онлайн магазин

Вземай jump.bg или superhosting. А относно избора на пакета ти ще зависи от това колко трафик очакваш.
 
От: Препоръчайте ми хостинг за онлайн магазин

...Обаче реално вече ми доскуча с платформата на Exsitee.com ...

Това пък какво би трябвало да означава? Не пее, не танцува? Не съм запознат в детайли с предлаганите от тях услуги, но винаги е по-добре да имаш гръб. Особено в началото и ако си малък :). Интересно какво ще направиш с дублирането на съдържанието...
Иначе хостинг - bghost.eu - доволен съм :)
 
От: Препоръчайте ми хостинг за онлайн магазин

Доскуча ми в смисъл, че повечето редакции на онлайн магазина са изключени. Нямаш право на адсенс или други реклами, не можеш да слагаш линкове, трябва да си платиш за инсталиране на онлайн чат(реално кода на чата е безплатен, обаче внедряването на този код в кода на сайта е платено) и други ограничения. Сега си мисля, дали с новият домейн пак с платформата на exsitee ли да работя или да си взема отделен хостинг...?
 
От: Препоръчайте ми хостинг за онлайн магазин

Ъъъъ слагането на Адсенс е най-голямата глупост, която можеш да направиш в един магазин. Втората е - други реклами. Ти тоя магазин за конкуренцията ли го правиш? Супер таргетиран трафик им караш :)
 
От: Препоръчайте ми хостинг за онлайн магазин

Прав си и от exsitee ми казаха същото, затова и не съм сложил реклами. Просто исках да дам няколко примера... :)
 
От: Препоръчайте ми хостинг за онлайн магазин

Доскуча ми в смисъл, че повечето редакции на онлайн магазина са изключени. Нямаш право на адсенс или други реклами, не можеш да слагаш линкове, трябва да си платиш за инсталиране на онлайн чат(реално кода на чата е безплатен, обаче внедряването на този код в кода на сайта е платено) и други ограничения. Сега си мисля, дали с новият домейн пак с платформата на exsitee ли да работя или да си взема отделен хостинг...?

А на какво мислиш да си сложиш магазина? Там ползваш тяхната платформа, а като се махнеш?
За хостинга ти дадох дори линк към нещо, което мисля, че ще те устройва от суперхостинг. Лично аз съм много доволен от тях.
А с това за рекламите...Аз съм навит! Вдигни магазина и ми пиши, аз ще ти дам акаунт и достъп до банери и няма да ме притеснява, че нямаш фирма :)
Сега сериозно: да направиш магазин и да сложиш каквито и да е реклами, освен ако не са към други твои магазини е меко казано недомислица. В случай, че сериозно го обмисляш, то тогава офертата ми по-горе е в пълна сила.
 
От: Препоръчайте ми хостинг за онлайн магазин

Ако ще е нещо по-сериозно като магазин, бих ползвал VPS или модерния клауд хостинг. Доволен съм от ICN
 
От: Препоръчайте ми хостинг за онлайн магазин

Ако ще е нещо по-сериозно като магазин, бих ползвал VPS или модерния клауд хостинг. Доволен съм от ICN

Аз също бих ти предложил cloud хостинг от ICN.Ползвам го и е много добър.Но ако нямаш такива ресурси за cloud хостинг, предлагам да ползваш споделен хостинг от суперхостинг, доказали с годините качеството си.
 
От: Препоръчайте ми хостинг за онлайн магазин

Обмислих всички варианти и се спрях на Суперхостинг - хостинг план Супер Старт. Засега ще платя за 3 месеца само за да видя как ще вървят нещата + 19лв. за трансфер на домейн. Целта ми е цяло лято да развивам и усъвършенствам сайта онпейдж и да го популяризирам и оптимизирам оффпейдж като го пусна в началото на септември. То първо за да започна май ще ми трябва и софтуер за онлайн магазин...? Ето, че възникна нов въпрос... :)
 
От: Препоръчайте ми хостинг за онлайн магазин

Обмислих всички варианти и се спрях на Суперхостинг - хостинг план Супер Старт. Засега ще платя за 3 месеца само за да видя как ще вървят нещата + 19лв. за трансфер на домейн. Целта ми е цяло лято да развивам и усъвършенствам сайта онпейдж и да го популяризирам и оптимизирам оффпейдж като го пусна в началото на септември. То първо за да започна май ще ми трябва и софтуер за онлайн магазин...? Ето, че възникна нов въпрос... :)

Опенпейдж, офпейдж - интересни думички си научил/а с които успешно ме обърка и въобще не можах да разбера какво точно ще правиш през лятото. Какъв ти е проблема да го пуснеш и да си го бърникаш докато си бачка сайта :) ? Страх те е че ще чупи парата от продажби и няма да можеш да насмогнеш ли?

Аз лично бих ти препоръчал - OpenCart - безплатна е и на мен ми допадна, естествено има платени които ми допадат повече..

П.С Забравих да напиша къде можеш да я намериш - в гуугъл е :)
 
От: Препоръчайте ми хостинг за онлайн магазин

Обмислих всички варианти и се спрях на Суперхостинг - хостинг план Супер Старт. Засега ще платя за 3 месеца само за да видя как ще вървят нещата + 19лв. за трансфер на домейн. Целта ми е цяло лято да развивам и усъвършенствам сайта онпейдж и да го популяризирам и оптимизирам оффпейдж като го пусна в началото на септември. То първо за да започна май ще ми трябва и софтуер за онлайн магазин...? Ето, че възникна нов въпрос... :)

Генезис ако тая енергия дето я влагаш в глупости я вложиш да правиш магазин до сега да си направил виртуален МОЛ

Първо НЕ виждам смисъл да прехвърляш домейна чиста загуба на пари.
Второ и най слабият хостинг на Суперхостинг ти е достатъчен - винаги можеш да ъпгрейтваш ако ти умалее
За платформа ползвай Опенкарт - най вероятно го имам готов за инстлация в Цпанела на хостинга ти ако не си го свали безплатно от официалният сайт.

Това мисля че ти е напълно достатъчно за да стартираш и да не се подмотваш и да си търсиш оправдание че те мързи
 
От: Препоръчайте ми хостинг за онлайн магазин

Генезис ако тая енергия дето я влагаш в глупости я вложиш да правиш магазин до сега да си направил виртуален МОЛ
:lol:


И ще е по-пълен с посетители от реалните! :|
 

Горе