Препоръчайте ми auto fill forms plug-in или софт

ek3ekytop

Member
Здравейте имам нужда от някаква програма или плъг за firefox която попълва формите при събмит в директории.Мисля да посъбмитвам малко из тия тук

Код:
http://www.addurl.nu/
 
От: Re: Препоръчайте ми auto fill forms plug-in или софт

Пробвах го тоя преди да пусна темата , но не мога да го настроя нещо да попълва формите както трябва .Ако си събмитвал с него кажи къде да попълня url, описание и тайтъл на сайта
 
От Tools -> Add-ons -> Autofill Forms -> бутона Options. Там си избираш профил или създаваш нов. После кликаш на Main и там настройваш полетата, които искаш. Излишните ги изтриваш. После като отвориш страница с форма и с десен бутон си попълваш. Можеше и да се настрои само да попълва всичко, но не съм опитвал.
 
От: Препоръчайте ми auto fill forms plug-in или софт

Благодаря много полезен add-on !
 
От: Препоръчайте ми auto fill forms plug-in или софт

Autofill-a е много полезен и лесен за използване плъгин. За по-сложни неща можеш да ползваш Roboform, както и любимата ми комбинация iMacros + .csv файл. За директории работи чудно. Слагаш си информацията във файла и правиш едно макро да я взема и да попълва само. Твоята работа остават само капчите ако има такива.
 
От: Препоръчайте ми auto fill forms plug-in или софт

Виж и InFormEnter - addons.mozilla.org/en-US/firefox/addon/673/ - на мен ми върши добра работа
 

Горе