Препоръчайте скрипт ЗА саит с клипове

westside

Active Member
Някои ще сподели дали има добър скрипт или cms за видео клипове, че малко ми e ново това като начинание, или да се насоча към някои платен.
Гледам цените са от 100-300 $.
Става въпрос за англиски сайт за видео клипове.
 
От: Препоръчайте скрипт ЗА саит с клипове

С WordPress сигурно ще ти е лесно.
И му слагаш някой видео плъгин като този
няма смисъл от специализирани системи, които ще са бъгави, нулирани, сложни и т.н.
ще мможе да си има коментари, да му слагаш сайтмапове, да си пингваш Гугъл и всички екстри..
;)
 
От: Препоръчайте скрипт ЗА саит с клипове

Колегата alternative е прав - като за начало може да използваш Wordpress с някои плъгини:
Embedded Video
Wordpress Video Plugin
Revver Video Plugin
Тези плъгини използват плеърите на сайтовете от които взимат клиповете, което на мен лично не ми допада. Сигурно има начин да си ги смениш с FlowPlayer или JWPlayer примерно, ако си вземеш лицензи за тях. Има и оптимизирани теми към тези плъгини и с малко баране може да се получи доста интересен видео сайт.
Други системи, които може да използваш са PHPMotion, PHPMelody, ClipShare и други подобни, за съжаление платени ;)
Потърси малко в Гугъл и съм сигурен, че ще намериш подходящата. Ако има нещо с което мога да ти помогна за тях или да ти бъда полезен, пиши :)
 
От: Препоръчайте скрипт ЗА саит с клипове

Тя е 30 и няколко евро ако не се лъжа, доста добра и позволява много модване. Успех, ако имаш въпроси, свързани с нея драсни лс :)
 

Горе