Препоръчайте хостинг за img script..

Купих си домейн, имам и последната версия на chevereto.com скрипта.
Бях си взел хостинг от hostgator, но направо ме отказаха... на arvixe също съм бесен...просто няма такива тъпанари...

1. Hostgator уж си взех хостинг всичко добре ама съм имал някакви ограничения...дори мейл акаунти не мога да си създавам в панелите...трябваше да пратя снимка да потвъртя акаунта ..после други проблеми излязоха и направо им теглих майните и ги напуснах...Arvixe пък ги чаках 10 часа и нагоре да ми отговорят на един елементарен въпрос и постоянно заети, Please hold on ...аз ги питам едно , а те ми отговарят друго и направо ме отказаха.

От приятели чувам добри отзиви за superhosting & icn , но знам, че тук влизат доста опитни хора та за това реших да ви питам. :)
 
Купих си домейн, имам и последната версия на chevereto.com скрипта.
Бях си взел хостинг от hostgator, но направо ме отказаха... на arvixe също съм бесен...просто няма такива тъпанари...

1. Hostgator уж си взех хостинг всичко добре ама съм имал някакви ограничения...дори мейл акаунти не мога да си създавам в панелите...трябваше да пратя снимка да потвъртя акаунта ..после други проблеми излязоха и направо им теглих майните и ги напуснах...Arvixe пък ги чаках 10 часа и нагоре да ми отговорят на един елементарен въпрос и постоянно заети, Please hold on ...аз ги питам едно , а те ми отговарят друго и направо ме отказаха.

От приятели чувам добри отзиви за superhosting & icn , но знам, че тук влизат доста опитни хора та за това реших да ви питам. :)

Давам и аз своя глас за админчето ни. :) Там няма да имаш проблеми, особено за такъв тип сайт, но вече зависи и от плана.

А колкото до Hostgatr, от доста време (има няма 3 години, отккато минаха на друг собственик), нямам думи за услугите им.
 
От: Препоръчайте хостинг за img script..

+1 за coolicehost доста съм впечатлен то тях ... не препоръчвам суперхостинг.

Поздрави !
 
От: Препоръчайте хостинг за img script..

Имай предвид, че за такъва тип сайтове някои хостинг и имат ограничения.
Търси план с много трафик.
 

Горе