Препоръчайте Search Екстенжън за OpenCart

HouseSoul

Member
Привет,
Може ли да ми препоръчате Сърч модул, който да инсталирам в сайдбара на OpenCart сайт? Трябва да може да работи на кирилица. Обръщам се към вас, понеже вече платих 30$ за 2 модула, които не работиха с кирилица. Пак казвам: трябва ми за сайдбара, не за хедъра.
Поздрави!
 
От: Препоръчайте Search Екстенжън за OpenCart

Няма как да не работят на кирилица.
Дай да погледнем какви са тези модули :)
 
От: Препоръчайте Search Екстенжън за OpenCart

Няма проблеми вече. Оправих се. Но може ли да ми препоръчате sidebar search модул, понеже изтеглих ето този: http://www.opencart.com/index.php?r...nsion_id=12145&filter_search=Live Ajax Search
Но си мислих, че ще мога да го сложа в сайдбара и както се оказа, няма такава опция....
Сайта е: mlgroup.bg
 
От: Препоръчайте Search Екстенжън за OpenCart

За да извадиш търсенето в отделна позиция трябва да се направи следното:
За модула в админа да се добави код в сеттингс за позиция.
В каталог да му се добави контролер и тпл фаил и кода да се прехвърли в тези файлове и да се махне от хедъра.
Така ще имаш отделен модул, който да сложиш в зададената позиция.
Самия код трябва да се тества - не знам авторите как точно са го направили и дали може да работи както си е или има нужда да се пипне.
Иначе на първо четене намирам в сайта на ОК един модул готов, но няма ajax live search.
http://www.opencart.com/index.php?route=extension/extension/info&extension_id=17584&filter_search=column%20left%20search
Потърси може и да има и с ajax
 
От: Препоръчайте Search Екстенжън за OpenCart

Сложих един, но имам проблем. Как мога да премахна филтъра отбелязан на скрийна? (Моля, конкретно да ме насочите кой файл да търся.)

2014-09-25_1718.png
 
От: От: Препоръчайте Search Екстенжън за OpenCart

Сложих един, но имам проблем. Как мога да премахна филтъра отбелязан на скрийна? (Моля, конкретно да ме насочите кой файл да търся.)

Можеш да премахнеш селекта като намериш на този "един" модул темплейтния му файл. Би трябвало да се намира в catalog/view/theme/default/template/module/
 

Горе