Препоръчайте SEO пакети

danko6

Well-Known Member
Препоръчайте SEO пакети от BHW с които сте работили и е имало резултат без значение от цената.
Търся си качествени оптимизатори на ниско конкурентни фрази, нещо от този тип:



Конкуренцията не е много оптимизирана, почти на всяка дума на първа страница има youtube клипове и facebook страници. Единствената разлика е че ще трябва да се оптимизира чисто нов домейн.
Става въпрос за сайт на английски език.

Ще се радвам като споделите някакви пичове дето могат да свършат работата ;)
 
От: Препоръчайте SEO пакети

Никъде не можах да намеря от гарантираните SEO пакети- тоест да ми гарантират първа страница.
 
От: Препоръчайте SEO пакети

В днешно време няма SEO фирма, която може да даде на 100% гаранция за първа страница в Google, особено за по-конкурентна ниша.
 
От: Препоръчайте SEO пакети

Има и такива, но като седна да им задам няколко въпроса и почват да буксуват. За това се правят анализи, за това се подбират ниско конкурентни думи, а и аз не искам класиране за 2-3 дни. В BHW примерно пичовете имат стотици клиенти месечно и си знаят възможностите, затова и питам някой колега работил с някого там да сподели, понеже има и много шит оптимизатори, дето с два софта пускат и оптимизират ли оптимизират.
 
От: Препоръчайте SEO пакети

всичките пакети там са пълен трап. дори и да прочетеш 100 положителни коментара, не им вярвай, там и във уориър форума всичките са мошиници. Аутсорсват на разни индийци и най-много да те баннат, ако има някъв резулат. Най-добриа вариант е, като си решил да даваш пари, купи си 4-5 домейна с ауторити, възстанови ги, направи си блог нетуърка като пич и си на първа страница за нула време за средно конкуренти думи.
 
От: Препоръчайте SEO пакети

всичките пакети там са пълен трап. дори и да прочетеш 100 положителни коментара, не им вярвай, там и във уориър форума всичките са мошиници. Аутсорсват на разни индийци и най-много да те баннат, ако има някъв резулат. Най-добриа вариант е, като си решил да даваш пари, купи си 4-5 домейна с ауторити, възстанови ги, направи си блог нетуърка като пич и си на първа страница за нула време за средно конкуренти думи.

Много вярно, подкрепям
 
От: Препоръчайте SEO пакети

всичките пакети там са пълен трап. дори и да прочетеш 100 положителни коментара, не им вярвай, там и във уориър форума всичките са мошиници. Аутсорсват на разни индийци и най-много да те баннат, ако има някъв резулат. Най-добриа вариант е, като си решил да даваш пари, купи си 4-5 домейна с ауторити, възстанови ги, направи си блог нетуърка като пич и си на първа страница за нула време за средно конкуренти думи.

Мен проблема ми е във времето, понеже нямам много време за отделяне, затова исках да платя на някой да свърши нещата, но са много тежки тези времена в бизнеса.... Не може да се довериш на никого. Нямаш време, нямаш класиране, държиш си паричките :D
 
От: Препоръчайте SEO пакети

Демек натъртваш на "имам пари за пръскане" пък квото стане, ама бързата кучка слепи ги ражда :wink:
 
От: Препоръчайте SEO пакети

Демек натъртваш на "имам пари за пръскане" пък квото стане, ама бързата кучка слепи ги ражда :wink:

Хаха аз за това не бързам, имам пари, нямам време, виждам възвращаемост от проектите, не намирам поле за изява :D. Преди от BHW ползвах seo пакетите в няколко нови теми струваха по 5-10 долара и накрая само с по един пакет се бях ранкнал на първите страници. Наскоро пак ползвах от същите тези хора 3 пакета по 40 долара за същите по трудност думи за оптимизация, но сред хилядите им клиенти не получих много качествен резултат и платих за нищо :D Вдига им се самочувствието на тези с много клиенти по темите и те заебават, тия пък новите ми пишат и викат дай на скайп да ти покажа какво съм оптимизирал и само ми пращат някакви линкове и вика виж че е на първа страница, няма портфолио нищо пък като седна да му обяснявам че правя оптимизацията на Google той ми не вярва :D
 
От: Препоръчайте SEO пакети

Ако знаеш как да си ранкнеш сайта липсата на време не би трябвало да е проблем - намираш виртуален асистент, обучаваш го и му плащаш. И го ползваш за следващите проекти.

Проблема идва, когато асистента си повярва и реши, че няма нужда да бачка за теб ами може да си ранква собствени сайтове (което изобщо може да не е вярно първо и второ трафика не означава приходи - има тонове сайтове с огромен трафик които не правят пари защото са смотани).

Ако намриш свестен човек който да не "избяга" си струва да го обучиш и да му платиш много добре.

А BHW по-добре не го отварай въобще :)
 

Горе