Препоръчайте Windows VPS от бг компания ?

От: От: От: Препоръчайте Windows VPS от бг компания ?

Очевидно е дам, че не съм чел статията ти задълбочено, също е ичевидно, че не си я написал разбираемо, а най-очевидното е, че не търся да чета материяли и да експериментирам как да стане, а да си платя за тази услуга на някой да ми спести това време да чета разни статии и да пробвам инсталации на програми на сървъри, да пиша линукс команди по конзоли и прочее, което не разбирам и предпочитам някой друг да свърши вместо мен. Нещата които не владея предпочитам да не се мъча да уча а да ауторсна на някой който ги разбира и така хем моето време е спестено хем на другия му е заплатено за услугата и всички са доволни.

Ако не можеш да напишеш 2 реда в конзолата на Linux изобщо не виждам как ще се оправяш със VPS-и като цяло. Това е все едно да си 5 годишен и да караш велосипед със помощни колела и да се опиташ да подкараш болид от Ф1 за да спечелиш състезание. Там са едни сертификати, едни ключове, едни интерфейси, едни рутинзи, едни чудеса дето не могат да се опишат със прости думи. Ето ти и най-простото описание:
https://help.ubuntu.com/12.04/serverguide/openvpn.html
 
От: От: От: Препоръчайте Windows VPS от бг компания ?

Ако не можеш да напишеш 2 реда в конзолата на Linux изобщо не виждам как ще се оправяш със VPS-и като цяло. Това е все едно да си 5 годишен и да караш велосипед със помощни колела и да се опиташ да подкараш болид от Ф1 за да спечелиш състезание. Там са едни сертификати, едни ключове, едни интерфейси, едни рутинзи, едни чудеса дето не могат да се опишат със прости думи. Ето ти и най-простото описание:
https://help.ubuntu.com/12.04/serverguide/openvpn.html

Ти пак май не загряваш къде е цялата работа. Точно защото не ги разбирам тези работи и не искам да се занимавам с Linux команди да ги проумявам си търся, човек който да направи въпросната инсталация на OpenVPN-a и да ми конфигурира всичко както трябва така, че аз да трябва само да го ползвам по предназначение. Слава богу докато се опитвах да ти обясня какво ми трябва по най-елементарния начин като на 5 годишен се намери човек, който с който се разбрахме като възрастни и вече не ми е нужно да ми обясняваш нищо.

Хайде със здраве.
 

Горе