Продава се: Препубликувайте обявите си в базар (bazar.bg) автоматично.Не плащайте за промо

garnet

Well-Known Member
Рейтинг - 66.7%
2   1   0
Ако вие продавате през bazar.bg (базар) и искате да увеличите вашите продажби многократно, тази тема е за вас.

Скрипт за автоматично препубликуване на обяви в базар - BazMan

Какво е BazMan?

Скрипт за автоматично препубликуване на обяви в bazar.bg - Baz(ar)Man(ager) ви позволява да препубликувате всички ваши обяви, автоматично, колкото често желаете. По този начин ги качвате безплатно най-отгоре на списъка с обяви във Вашата категория.

Защо това е важно? Какъв е проблема сега?

Ако вашия бизнес минава през базар или просто продавате от време на време там, знаете, че колкото по-напред е вашата обява в съответната категория, толкова по-голям шанс имате за продажба.
Знаете също, че ако имате много обяви за да ги препубликувате е нужна много ръчна работа.


Разбирам, а как да си реша проблема?

BazMan ви дава възможност напълно автоматчно да препубликувате всички ваши обяви в базар.бг. Можете да го правите колкото често желаете. BazMan ще изтрие вашите стари обяви и на тяхно място ще препубликува същите обяви, но те вече ще излизат на първа страница в категорията си. Новите обяви ще бъдат абсолютно същите като старите вкл. снимките.

Супер, а как работи BazMan?

Работи елементарно в няколко стъпки:

  1. Влезте в bazar.bg с вашето име и парола.
  2. Започнете да публикувате обяви през сайта както всеки път. Добавете снимки, описание и всичко друго, което се предлага от сайта
  3. След публикуване вашите обяви ще бъдат видими базар.бг.
  4. Пуснете BazMan и изберете опцията да препубликувате всички ваши обяви.
  5. Това е.

Каква функционалност има BazMan?

- Качва обявите най-отгоре в категорията им чрез препубликуване без сваляне на Вашия компютър. Скоростта на качване е много висока.
- Може да мигрира обявите от един потребител на друг при проблеми от базар
- Можете да свалите обявите си на Вашия компютър и да ги съхранявате там и/или да ги мигрирате на друг потребител*
- Изтриване на всички обяви
- Работи през прокси
- Държи се като човек - различно изчакване при работа
- Възможност за настройка колко да изчаква

*=в следващата версия

Защо да не използвам опцията 'промотирай' на базар?

Накратко: много е скъпо

Могат ли базар.бг да засекат, че ползвам скрипт?

Не. Скрипта се държи като човек - за bazar.bg е все едно човек препубликува обявите ръчно.

Ясно, кога мога да си купя BazMan?

BazMan ще е наличен за продажба скоро. Моля свържете се на ЛС за повече информация.

От какви версии на скрипта мога да си избера?

Има 2 версии:

BazMan Дом - за часни лица, продаващи малко на брой артикули (до 20). Ограничен е за 1 потребителско име.

BazMan Офис+ - BazMan с възможност за избор кои обяви да бъдат препубликувани* всеки път когато ползвате скрипта. Ограничен е за 1 потребителско име. За всички обяви в базар.

*=в следващата версия

Мога ли да получа демо?
Да, за 3 дни и до 10 продукта базирано на BazMan офис+. Свържете се с мен на zapitvane[at]prodman[tochka]info

Колко ще струва?

BazMan Дом - 30 лв

BazMan Офис+ - 170 лв
 
Последно редактирано:
От: Препубликувайте обявите си в базар (bazar.bg) безплатно. Безплатно обновяване обя

100 обяви за какъв период от време се препубликуват?
 
От: Препубликувайте обявите си в базар (bazar.bg) безплатно. Безплатно обновяване обя

Обаче автора на темата не е помислил ,че в bazar.bg е забранено да се препубликуват обяви... мен лично ми махнаха един акаунт поради тази причина и съвсем нормално си ги препубликувах ръчно.
Хванат ли те един път (а те ще го направят рано или късно) - после всяка обява която качваш се задържа за проверка , имайте го напредвид.
 
От: Препубликувайте обявите си в базар (bazar.bg) безплатно. Безплатно обновяване обя

За всички неосведомени:

(Bazar.bg) - Общи условия - ПРАВИЛА ЗА ПУБЛИКУВАНЕ НА ОБЯВИ ВЪВ BAZAR.BG - т.20:

Забранено е триенето на обяви и повторното им публикуване с цел да бъдат качени най-отпред. За повторно публикувани се считат и обяви, на които е променен текста и/или снимките , но се отнасят за същите стоки и услуги, както и изтритите. Такива обяви ще бъдат спирани, а потребителите наказвани.
 
Re: От: Препубликувайте обявите си в базар (bazar.bg) безплатно. Безплатно обновяване

100 обяви за какъв период от време се препубликуват?

Ако е без да му сложиш изчакване за около 15-20 мин.
Но не е добре без изчакване.
 
Re: От: Препубликувайте обявите си в базар (bazar.bg) безплатно. Безплатно обновяване

За всички неосведомени:

(Bazar.bg) - Общи условия - ПРАВИЛА ЗА ПУБЛИКУВАНЕ НА ОБЯВИ ВЪВ BAZAR.BG - т.20:

Забранено е триенето на обяви и повторното им публикуване с цел да бъдат качени най-отпред. За повторно публикувани се считат и обяви, на които е променен текста и/или снимките , но се отнасят за същите стоки и услуги, както и изтритите. Такива обяви ще бъдат спирани, а потребителите наказвани.

Правилото е безумно - това означава, че на практика ако днес имаш обява и продадеш нещото, а утре или след 3 дни получиш нова стока не можеш да я пуснеш с нова дата. Ако си я архивирал след ново пускане ще е с дата от преди 3-4 дни и на практика на ХХХ страница. БЕЗМИСЛЕНО, съгласен ли си?
Иначе мерси за цитата, добре си се сетил. Всеки си решава.
Това няма голямо значение, когато условията за допълнителни профили са добри.
Тук още е в процес на решение, но обмислям при блокирани (доказано) профили новите лицензи да са на символична цена.
 
От: Re: От: Препубликувайте обявите си в базар (bazar.bg) безплатно. Безплатно обновя

Правилото е безумно - това означава, че на практика ако днес имаш обява и продадеш нещото, а утре или след 3 дни получиш нова стока не можеш да я пуснеш с нова дата. Ако си я архивирал след ново пускане ще е с дата от преди 3-4 дни и на практика на ХХХ страница. БЕЗМИСЛЕНО, съгласен ли си?
Иначе мерси за цитата, добре си се сетил. Всеки си решава.
Това няма голямо значение, когато условията за допълнителни профили са добри.
Тук още е в процес на решение, но обмислям при блокирани (доказано) профили новите лицензи да са на символична цена.

Както сам каза, всеки си решава. Със сигурност при масово препубликуване ще следва бан. Затова и аз изрично съм го упоменал в общите условия на платформата за автоматизация, която пускам за OLX/Bazar и др. Съветвам те и ти да го направиш.

Поздрави!
 
Re: От: Re: От: Препубликувайте обявите си в базар (bazar.bg) безплатно. Безплатно об

Както сам каза, всеки си решава. Със сигурност при масово препубликуване ще следва бан. Затова и аз изрично съм го упоменал в общите условия на платформата за автоматизация, която пускам за OLX/Bazar и др. Съветвам те и ти да го направиш.

Поздрави!

Точно така, всеки си решава. И аз съм споменал, че при масово препубликуване може да последва бан. Но под масово не се разбира 1 път на ден.
 
От: Препубликувайте обявите си в базар (bazar.bg) безплатно. Безплатно обновяване обя

Кое е безплатното не разбрах и аз?
 
Re: От: Препубликувайте обявите си в базар (bazar.bg) безплатно. Безплатно обновяване

Кое е безплатното не разбрах и аз?

Безплатното е, че не плащаш на базар за промотиране на обявите.
Ако не се разбира, ще оправя заглавието.
 
Вижте демо на bazman. Най-добре се вижда на цял екран.
Съвсем скоро ще е наличен за продажба.
За демо, пишете ми на [email protected]


[video=youtube;3OEFr33CyEU]https://youtu.be/3OEFr33CyEU[/video]
 
Базман вече е наличен за продажба.

Ако желаете демо пратете ми вашия мейл за базар на

[email protected]
 

Горе