Преработване на WIX-Site в нормален

wanko82

New Member
Здравейте,
преди време си направих сайт чрез WIX.com . Едва по-късно разбрах, че СЕО оптимизацията ще е много трудна докато ползвам WIX. Целта ми сега е да преработя сайта чрез нормален HTML-Editor или друг начин. Моля за съвет каква програма да използвам. Ако някой смята, че може да се справи бързо и лесно с преработката на сайта, може да ми изпрати и оферта.
А това е и сайта:
ввв.unicolorpack.ком
 
От: Преработване на WIX-Site в нормален

От браузърът ти на всяка страница Save Page As и после си ги редактираш през едитор.
 
От: Преработване на WIX-Site в нормален

По-добре почни отначало.
 
От: От: От: Преработване на WIX-Site в нормален

Явно си нямаш понятие от html, ползвай си някоя програма и WYSIWYG и успех

Това беше и целта на моето питане, надявам се че тук има достатъчно експерти, които да ме насочат коя програма да използвам , за да пресъздам на 100% направеното досега.
Моля за по-съдържателни отговори, след като е разгледана и страницата. Ако някой има опита и времето, бих възложил тази задача и срещу заплащане на желаещиете.
Благодаря предварително.
 
От: Преработване на WIX-Site в нормален

А обърна ли внимание на моя пост?
 
От: Преработване на WIX-Site в нормален

Uphero обърнах внимание на поста ти и беше полезен, но така само трансферирам кода на WIX в HTML , а аз съм на мнение че техния код е много объркан или поне аз не мога да се ориентирам. Бих желал , ако трябва да пресъздам наново сайта, то поне да е с по чист код.
 
От: Преработване на WIX-Site в нормален

Пробвaй с WinHTTrack или някоя от подобните прогрaми. След кaто ти свaли сaйтa, нaй-много дa трябвa дa си опрaвиш линковете към фaйловете.
 
От: Преработване на WIX-Site в нормален

ввв.unicolorpack.ком

Леле, майко! 0 % текст! :shock:

LayoutIt! ти трябва - правиш се нужния шаблон, редактираш си стилофия файл и пиеш бира на корем.
 

Горе