Престанете да си регвате нови акаунти

waldes

Well-Known Member
Докога ще продължава това - да се регвате под различна самоличност във форума, за да си изразите мнението по различни казуси. Ето, вземете ме мен за пример - казвам, каквото ми дойде в момента на акъла и нося после съответно позитиви и негативи, но не си регвам нов профил. Неприятно впечатление ми направи темата от вчера как се нападате един друг. Трябва да сме задружни, независимо от от моментното финансово и социално статукво на всеки един от нас, защото България е малка страна и всеки я подритва през вековете за щяло и нещяло. Разберете го - не трябва да се карате помежду си, а трябва обединение. ОБЕДИНЕНИЕТО ПРАВИ СИЛАТА, ПРИЯТЕЛИ.
 
От: Престанете да си регвате нови акаунти

Всеки, взел се на сериозно средно интелигентен човек, не може да не разбере какво става. Натискът върху националното самосъзнание днес, и то пред очите на всички ни и благодарение на нашето бездействие, достигна измеренията на издевателство и безсрамен духовен геноцид... Личната отговорност на всеки един от нас, в момента на тази опустошителна катастрофа в националния ни космос, е огромна. Помнете, всеки един от нас държи в ръцете си и в сърцето си съдбата на България. Свещеният миг на изправянето е мистичен процес и зрее невидимо – чрез всеки един от нас. Не може да бъде насочван отвън, не може да бъде прогнозиран. Просто се случва, когато многото станат едно. Може да е утре. Може да е някога. Зависи от всеки един от нас. Защото не може да има здраво и адекватно общество, което да бъде истински коректив на властта, ако то е съставено от слаби, безпаметни индивиди.
Благодаря за вниманието!
Peace out!
 
От: Престанете да си регвате нови акаунти

Кой от изказалит се в темата за ДСК си е направил нов профил за да го направи? Всичките писали сме стари потребители и мисля, че зад всеки от акаунтите стоят различни хора.
 
От: Престанете да си регвате нови акаунти

На няколко приятеля споделих за форума преди, че е полезен и всеки може да си докара ако не друго, то поне допълнителен доход от споделеното с години тук. Но след разглеждане от тяхна страна на темите не останаха с добро впечатление от псувните и май не влизат. Някой теми се превръщат в Биг Брадър Ол Старс и въпреки че е забавно понякога, мисля че и прогонва сериозните хора интересуващи се от бизнес.
 
От: Престанете да си регвате нови акаунти

На няколко приятеля споделих за форума преди, че е полезен и всеки може да си докара ако не друго, то поне допълнителен доход от споделеното с години тук. Но след разглеждане от тяхна страна на темите не останаха с добро впечатление от псувните и май не влизат. Някой теми се превръщат в Биг Брадър Ол Старс и въпреки че е забавно понякога, мисля че и прогонва сериозните хора интересуващи се от бизнес.

То добре, че твоите приятели не са се пробвали в офтопика и политически теми, че щяха тотално да се откажат :lol:
 
То няма лошо в случаите, в които реално единия е личен профил, а другия фирмен, или иска да си промотира услугата през някакъв по бизнес профил. Но да се регваш с два различни акаунта, за да си правиш тролинг си е тъпо, най малкото трудно ще успееш да докараш и на двата добър рейтинг. Освен, ако не си нон стоп ангажиран с това да пишеш тук. ;)

Не знам колко е креативно това. Аз лично си имам 1 и ако ще правя друг, ще е тество...а да и тестов имам. Но с него е само за проба. ;)
 
От: Престанете да си регвате нови акаунти

То добре, че твоите приятели не са се пробвали в офтопика и политически теми, че щяха тотално да се откажат :lol:

Ми не знам, може и да са правили грешката да влязат в "политика". Отнасят по една бърза майна и си ходят :) Има доста пристрастни колеги там.
 

Горе