Престашоп XML импорт модул?

Sky

Well-Known Member
Кой модул Престашоп XML импорт ще ми препоръчате?
Няма да се вкарват по-много продукти наведнъж, макс по 100-200.
Също е много важно да може да ъпдейтва цените,размерите, цветовете и тн.
 
От: Престашоп XML импорт модул?

Потърсете някой да ви напише за вас специално.
Може и по - евтино да ви излезе.
На мен преди време доста по - малко пари ми взеха за такова нещо
 
От: Престашоп XML импорт модул?

Тотал Импорт Про не става ли за престата?
Сякаш пише, че става ...
 
От: От: Престашоп XML импорт модул?

Аз търся също подобен модул, някой да разполага с Total Import PRO ?
Тотал Импорт Про не става ли за престата?
Сякаш пише, че става ...

Имам последната версия на Total Import PRO за Престашоп 1.6.0.11.
Aко се интересувате, може да си разделим кинтите?
 
От: Престашоп XML импорт модул?

CSV Import-ера, който идва заедно със Stock инсталацията работи доста добре. По-рано през лятото успях да импортирам категории и продукти в тях без проблеми.
Ако ви трябват някакви насоки пишете
 
От: Престашоп XML импорт модул?

CSV Import-ера, който идва заедно със Stock инсталацията работи доста добре. По-рано през лятото успях да импортирам категории и продукти в тях без проблеми.
Ако ви трябват някакви насоки пишете
Опитвал ли си да импортнеш 2000+ продукта с този вграден импорт модул?
 
От: Престашоп XML импорт модул?

Мисля, че успях да импортирам около 500 продукта, заедно с 20-30 категории. По спомени най-много си играх с правилното форматиране на CSV файла.
 
От: Престашоп XML импорт модул?

Мисля, че успях да импортирам около 500 продукта, заедно с 20-30 категории. По спомени най-много си играх с правилното форматиране на CSV файла.
С по-големите CSV файлове идват страховитите проблеми при този вграден вариант, за съжаление.Това исках да подчертая.Неслучайно са толкова скъпи качествените модули за импорт в сайта с addon-и на Престата (и не само те де...).
 
От: Престашоп XML импорт модул?

С по-големите CSV файлове идват страховитите проблеми при този вграден вариант, за съжаление.Това исках да подчертая.Неслучайно са толкова скъпи качествените модули за импорт в сайта с addon-и на Престата (и не само те де...).

Забрави с безплатния да импортваш.
 
От: Престашоп XML импорт модул?

Аз съм платил лиценз за eMagicOne for Prestashop за про версията, мога да ти съдействам за качване на много продукти на веднъж. Само подготви продуктите в csv гледай да има и линк към снимка, мениджъра позволява да вкараш и снимките, за разлика от ръчния импорт, където те не се създават. Трябва да ми дадеш и ФТП достъп да направя връзка със сайта ти.
 

Горе