Прехвърляне на информация от OpenCart сайт на друг OpenCart сайт.

h3tr1k

Member
Здравейте,колеги опитвам се да прехвърля информацията (артикулите,категориите,производители и тем подобни накратко цялата информация от един опенкарт сайт на друг).
И двата сайта са на една и съща версия 1.5.6.4.
Но до сега опитите са неуспешни някой нещо да има да сподеи по въпроса.
Склонен съм и да платя на човек да прехвърли информациите ако има тези възможности.:rolleyes:
 
От: Прехвърляне на информация от OpenCart сайт на друг OpenCart сайт.

Как прехвърляш, експортираш продуктите от едната база данни и ги импортираш в другата или ползваш някакви модули?
 
От: Прехвърляне на информация от OpenCart сайт на друг OpenCart сайт.

Здрасти
Може да се прехвърлят всички категории и продукти
Не е трудно
 
От: Прехвърляне на информация от OpenCart сайт на друг OpenCart сайт.

Как прехвърляш, експортираш продуктите от едната база данни и ги импортираш в другата или ползваш някакви модули?

Значи колега опитах да импортна датабазата и по скоро само информацията от нея в другия сайт.Не става вади грешки.Преди малко купих един плъгин които уш да експортва и импортва но няма нищо общо с реалността вади ми някакъв конвертър да качвам версиийте до по горна а аз не искам.Искам да си изтегля информацията от единия и да я добавя в другия сайт просто е.
Но нещо не успявам ако някой може да го направи да се договорим за цена и няма проблеми нека действа.
 
От: Прехвърляне на информация от OpenCart сайт на друг OpenCart сайт.

Здрасти
Може да се прехвърлят всички категории и продукти
Не е трудно

Как братле аз нещо не успявам имай в предвид,че в единия сайт има допълнителни полета създадени които не са сходни с предходният сайт.
 
От: Прехвърляне на информация от OpenCart сайт на друг OpenCart сайт.

По принцип има и безплатни модули, с които да стане това, но в повечето случаи е голяма играчка ...
 
От: Прехвърляне на информация от OpenCart сайт на друг OpenCart сайт.

Остави играчката в момента контактувам с разработчика на плъгина които купих да го направи той ако нещо не стане.Търся някой да я прехвърли информацията съответно заплащам за услугата.
 

Горе