Прехвърляне на пари от пейпал към карта?

Имам пейпал акаунт с пари в него, вкарах си картата ,потвърдих я с 4 цифрения код ,всичко точно и като цъкна Withdraw ми иска u.s bank account? Какви са тези глупости?
Някъде бях чел ,че с Mastercard не става и опитах да въведа visa electron, то пък ми дава грешка ,че не може да бъде въведена картата? Побърквам се вече и се притеснявам вече за тези пари ,че може и да не ги изтегля.
 
От: Прехвърляне на пари от пейпал към карта?

С Мастър не става със сигурност. Повечето Визи си работят чудесно с ПП, но има и изключения. Според мен ти бъркаш някъде.

Също при линкването на последната ми карта в ПП, не ми прие кода от първия път. Ей така no reason...
 
От: Прехвърляне на пари от пейпал към карта?

The bank that issued your card didn't approve this transaction. Please contact the card issuer's customer service department if you have any questions. Or you can add a different card now to continue.
Ето какво ми пише като се опитам да въведа виза
 
От: Прехвърляне на пари от пейпал към карта?

Имаш ли пари в тази карта?
 
От: Прехвърляне на пари от пейпал към карта?

Естествено,че имам пари?
П.с ходих да си направя нова виза и след 10дни ще е готова
 
От: Прехвърляне на пари от пейпал към карта?

Какво му е естественото??? Опитвам се да помогна.....
Заядливия тон не помага....адиос
 
От: Прехвърляне на пари от пейпал към карта?

Ако предната карта е бива добавена и успешно верифицирана с PP Expuse Code, и не е станало (през горната връзка, която постнах), няма причина да стане и през 2-рата карта. Или самата банка отказва. Все пак нещо има недоизказано, тъй като хиляди хора добавят и си става с още с първата Visa карта (с поне 5 кинта вътре).
 
От: Прехвърляне на пари от пейпал към карта?

Май трябваше името ти в PayPal и това на картата да си съответстват. И за адреса имаше нещо такова
 
От: Прехвърляне на пари от пейпал към карта?

Май трябваше името ти в PayPal и това на картата да си съответстват. И за адреса имаше нещо такова

PayPal не могат да видят името зад картата. Можеш да си добавяш каквато искаш карта.
 
От: Прехвърляне на пари от пейпал към карта?

Ако направиш теглене от картата ще видят всичко, обаче ако само теглиш без да си правил покупки само номера. Те така правят измамите с теглене от Pay Pal акаунти.
 

Горе