Прехвърляне на пари от Paypal в дебитна карта ?

ivelin123

Active Member
Възможно ли е да се прехвърлят пари от paypal, в дебитна Visa electron карта ? Гледам, че има някаква опция withdraw, но не знам дали става за България. Прехвърляли ли сте по подобен начин пари ?
 
От: Прехвърляне на пари от Paypal в дебитна карта ?

Да, след като си вързал картата с акаунта, пускаш превод към сметката и чакаш. Има и такси, но в момента не мога да се конкретизирам.
 
От: Прехвърляне на пари от Paypal в дебитна карта ?

Става, става. Първо цъкни Add Card. Във форума има много информация как става. Ползвай ТРъсачката :)
 
От: Прехвърляне на пари от Paypal в дебитна карта ?

Много пъти съм дърпал, става за 2-3 дни и таксата е 2 евро.
 
От: Прехвърляне на пари от Paypal в дебитна карта ?

Може разбира се, ти си дърпаш парите в сметката към която имаш закачена карта, било то visa или някаква друга. Таксата е 2.50$, но първо, за да изтеглиш картата ти трябва да е верифицирана. Както спомена колегата по-горе тук има доста инфо за това как да го направиш. След като си я верифицираш ще имаш ограничение за сумата, която може да теглиш, мисля, че беше 2000$ на година или нещо такова, поне аз така помня. След това обаче можеш да свалиш тези лимити като изпратиш копие на лична карта и доказателство за адрес. След тази процедура няма да имаш ограничения колко да теглиш може и 10 000$, ако ги теглиш към сметка. Към картата обаче (която ти е вързана със сметката) ще можеш да теглиш само до 500 евро на ден, това не е ограничение от пейпал, а от Visa. За по-големи суми е по-добре директно към сметката, отнема 1 седмица.
 
От: Прехвърляне на пари от Paypal в дебитна карта ?

Благодаря ви за отговорите. Сега ми стана ясно. :)
 
От: Прехвърляне на пари от Paypal в дебитна карта ?

Защо пък си мисля, че не трябва никаква верификация за прехвърляне на пари от акаунта в картата? Аз съм правел преводи към карти, които не са свързани с профила по никакъв начин, дори и името е различно.
 
От: Прехвърляне на пари от Paypal в дебитна карта ?

Нещо си се объркал.Не може да се пращат пари към невирифицирана от пейпал карта.
 
От: Прехвърляне на пари от Paypal в дебитна карта ?

Ами правих го преди около месец.
Моя профил е свързан с картата ми, която си е верифицирана, но от него пращам пари към карта, която не е свързана с пейпал. Сигурен съм в това.
 
на някой от форума така му бяха изтеглили парите след като в акаунта има една верифицирана карта може да се добави и неверифицирана и да се тегли и към втората просто лимита е по нисък на неверифицираната


затова умната и съм ви казала ако ползвате уиндоус да е оригинален и нищо пиратско на него по България он Ерър въртяха един шорт блок че от 270 свалени по втория наче от нета нещица в 66% е имало подарък изненада...

Все пак работи с пари... с акунти... това ви е бизнеса... Ако не просто качете един линукс за работа а уиндовуса си го ползвайте за забавление
 
Здравейте,

Искам да попитам, таксата за превод от акаунда към KK Visa е 2,50щадски долара. Тази такса фиксирана ли е или се променя в зависимост от размера на превода. Направих превод от 50щ.д. и беше толкова, ако превеждам примерно 300щ.д. колко ще е таксата.
 
Здравейте,

Искам да попитам, таксата за превод от акаунда към KK Visa е 2,50щадски долара. Тази такса фиксирана ли е или се променя в зависимост от размера на превода. Направих превод от 50щ.д. и беше толкова, ако превеждам примерно 300щ.д. колко ще е таксата.
Ами до колкото знам таксата варира в тези диапазони. Демек, ще е 3-3 и нещо. Но таксите от банката са 0-5%, според банката.
 
таксата е фиксирана
 
Таксата е фиксирана и се приспада към написаната сума за теглене. Има такси и на банката, които трябва да провериш.
 
Добър ден исках да ви попитам направих си акаунт във paypal от моята карта която не е българска Bancontact прехвърлих 160 евро в сметката на paypal всичко ок обаче като исках да си ги върна обратно на картата изчезнаха и в двете сметки ги няма изписва ми възтановяването изпратено но ги няма никаде много ще съм ви благодарна ако някои ми обясни
 
Как си ги "върна обратно"? Ако си withdraw-нала сумата към картата (сметката), то тогава дава две опции - нормален withdrawal (по спомен) и instant. Таксата и при двата е 1%, като при първия минават няколко дни, докато парите ти се появят в картата, а при втория става веднага, с уговорката, че от личен опит - винаги тегленията са ми били през работни дни и е възможно забавяне, с оглед на празниците и почивните дни сега.
 
Благодаря ви много за отговора
PayPal Top Up (от MediaMedics BV)
- отрицателен160.00
18 април 2020 г.
Възстановяването е изпратено

В първоначалната покупка е направена 18 април 2020.

Предоставено отБаланс на PayPalВърнати наPayPal Top Up (от MediaMedics BV)+31 8002659239https://www.paypal.com[email protected]Номер на транзакцията9WD4266569726045V
Подробности за възстановяване
Общо възстановени суми за PayPal Top Up (от MediaMedics BV.Ей това ми изписва.Има ли място за притеснение
 
Според мен няма място за притеснения. Изчакай да минат поне 3-4 работни дни. Празници са и всякакви забавяния са оправдани.
 
Бл
Според мен няма място за притеснения. Изчакай да минат поне 3-4 работни дни. Празници са и всякакви забавяния са оправдани.
Благодаря ви много за бързия отговор ще изчакам няколко дена.Извинявам се но това върнати на paypal top up а не на моята банкова сметка какво означава
 
Top-up - когато заредиш акаунт/карта от друга такава.
Доколкото разбрах от първия ти пост, top-up-нала си парите към Paypal, а в последствие от там си го revert-нала обратно към картата. Ще трябва да почакаш, за да се появят в баланса.

If you use your DBS/POSB bank account, the funds will be available to you within 1-2 business days. If you use other local bank account, the funds should be available within 4-6 business days.
Това е от сайта на пейпал за първата процедура (топ-ъпване към тях), която обичайно отнемала до 6 работни дни.
 

Горе