Прехвърляне на пари от Paypal в дебитна карта ?

Аз съм в белгия със белгийска карта на Bancontact на ING банка исках да поръчам онлайн от един сайт метода за плащане беше пеипал затова си направих регистрация в пеипал и от банковата си сметка прехвърлих 160 евро в сметката на пеипал за да платя но не успях зотова исках да върна парите обратно в банковата си карта и натиснах възтанови сумата както бяха в плюс 160 станаха минус 160 и ми изписва възтановяването е изпратено на top up това цялото съобщение което ви пратих в по нагоре и после виждам че ми иска да потвъпдя банковата си сметка натискам и ми изписва че ще ми пратят 2 малси суми по малко от 0.50 цента във банковата ми сметка които суми трябва да въведа в полето за потвърждение за да потвърдя банковата си сметка досега нямам нищо изпратено и не мога да я потвъдя обаче като прехвърлях сумата веднага влязоха в пеипал сметката а като исках да ги върна обратно в банковата сметка изчезнаха.Благодаря ви много за отделеното време
 
  • semaine dernière
  • PayPal Top Up (by MediaMedics B.V.)
    - négatif160,00 EUR
    HierRemboursement envoyé

    PayPal Top Up (by MediaMedics B.V.)

    - négatif160,00 EUR
    HierRemboursement envoyé
    Chargement des détails de la transaction pour
    PayPal Top Up (by MediaMedics B.V.)
    - négatif160,00 EUR
    HierRemboursement envoyé
  • PayPal Top Up (by MediaMedics B.V.)
    + 160,00 EUR
    HierRemboursé – Paiement reçu"Money added via Bancontact on PayPal-Topup.be"

    PayPal Top Up (by MediaMedics B.V.)

    + 160,00 EUR
    HierRemboursé – Paiement reçu"Money added via Bancontact on PayPal-Topup.be"
 
Така или иначе в момента нямаш друг избор, освен да изчакаш. Ако не ти се върнат към картата тази седмица, можеш да им пишеш на съпорта на пейпал или директно да им звъннеш.
Точни са и ще ти съдействат, ако има нужда.
 
Здравейте,искам да си направя регистрация в pay pal,но нямам кредитна карта,а дебитни карти на viza eletron в България вече не се издават. В такъв случай как да се регистрирам?
 
Последно редактирано:

Горе