Прехвърляне на пари от PayPal

dondale

New Member
Здравейте,
Имам следния въпрос.
Регистрирах си карта от ЦКБ в PayPal, сметката на картата е лева, а сметката ми в PayPal е в Евро. Искам да попитам на какъв курс ще ми обърне парите по курса на ЦКБ или по някакъв курс определен от PayPal? Защото видях че има някакъв конвертор на PP , при който курса на EВРО спрямо ЛЕВ е 1,90, което е много ниска цена.

PayPal exchange rate:
1 EUR = 1.90237 BGN
 
От: Прехвърляне на пари от PayPal

По курса на твоята банка.
 
От: Прехвърляне на пари от PayPal

По курса на твоята банка.
А, не е така. Автоматично настройката е да се сменят по курса на Пейпал. Но може да се промени да е по този на банката
 
От: Прехвърляне на пари от PayPal

Може да се променя валутата обаче курса сякаш не съм го срещала ......хубаво би било но едва ли може...
Автоматично настройката е да се сменят по курса на Пейпал. Но може да се промени да е по този на банката
 
Последно редактирано:
От: Прехвърляне на пари от PayPal

Влизаш в paypal, в My account,в Profile,в Recurring payments,в Edit funding options,в Conversion options и слагаш отметка на второто-Bill mi in the .....и накрая Submit. Но Тази опция я няма директно в Пей Пал в настройките, а чак когато плащаш. Тогава ще се появи тази настройка. Един път като е отметната ,няма нужда да го правиш всеки път, ще ти е запеметена!
 
От: Прехвърляне на пари от PayPal

Bill mi in the ....
Както написах и преди, може да се променя валутата/currency -то/, но не и курса по който се обменят парите. Проблем с прехвърляне на пари от една валута в друга няма /с изключение на Пей Пал акаунти в Argentina, Brazil, and Malaysia/, просто пейпалските курсове са ужасни .

Като се плаща с карта е по курса на банката, за обратното withdraw и колкото толкова :) но мисля, че пак е по куpса на банката.
 
Последно редактирано:

Горе