Прехвърляне на статия от блог в сайт

harkon

New Member
Има ли проблем, ако статиите от блог се прехвърлят в сайт и блога се изтрие? Направих това поради ниската посещаемост на блога. За сайта от друга страна имах нужда от статии, за да се класира по- добре по ключовите думи.
 
От: Прехвърляне на статия от блог в сайт

няма никакъв проблем.
ако искаш можеш да сложиш за един кратък период от време 301 редирект на УРЛ-то където ти е била статията към сайта където ще е сега.

Но иначе няма никакъв проблем.

_________________________
Антон Радев личен и професионален блог
 
От: Прехвърляне на статия от блог в сайт

Мерси. Притеснявах се дали няма да се отчете статията в сайта като копирана, защото все още излиза в резултата за duplicate content. Линка обаче не работи. Дано не се заблуди google, че не му знам алгоритмите.
--------------------------------------------------------------------------

Също наскоро четох в чужд форум, че ако някой ти копира статия всъщност увеличава рейтинга на твоя сайт. Това ако е така ще е супер.
 
От: Прехвърляне на статия от блог в сайт

значи
по принцип показва ги тия неща като дублирани но като го преместиш и после няма проблем.
просто повечко време си ги показва
всичко в гугъл знаеш че бавно се ъпдейтва
иначе самия той е бърз.

това е като да изтриеш малко страници и после в Web masters tools 3 месеца ти седи в details досадното missing незнамкво си.

301 ще отрази видимо най-бързо, но може и без него практично.
Субективно бих посъветвал натурално да си ги пренареди нещата без да го ръчкаш с 301, но това си ми е субективно мнение не мога да изрязя обективни причини. Фен съм на натуралните действия. До колкото познавам Гугъл, той също :)

_________________________
Антон Радев личен и професионален блог
 

Горе