Прехвърляне на Google AdSense Account - алтернатива

От: Прехвърляне на Google AdSense Account - алтернатива

Нищо не ми отговориха от Google. Затова реших да си закрия акаунта в AdSense.

Наложи се да пиша на кой ден за първи път е имало импресии и колко са били те. Видях на коя дата са ме одобрили, писах тази дата и написах 10 импресии. Надявам се това да свърши работа.

Най-забавното е, че след като подадох молбата за закриване на акаунт получих:

Съобщението Ви е изпратено до екипа на AdSense.

Ще се опитаме да обърнем внимание на Вашите притеснения своевременно, но Ви молим да имате предвид, че в зависимост от обема имейли, които получаваме, е възможно да ни отнеме 48 часа или повече, за да Ви отговорим. Освен това отговорът ни може да се забави, ако сте изпратили въпроса си през почивните дни.

Благодарим Ви за търпението и разбирането.

Значи и за да си закриеш акаунта трябва да чакаш...

Разбира се пробвах най-напред да сменя бенифициента, но не става. Всичко друго може да се редактира, но не и държавата (а точно това най-много исках да сменя).
 
От: Прехвърляне на Google AdSense Account - алтернатива

Как стана закриването веднага?

При мен не искат да го закриват:
Здравейте,
Получихме Вашата заявка за постоянното закриване на профила Ви в Google AdSense. За съжаление не успяхме да обработим заявката Ви поради следната причина или съответно причини:

- Предоставените от Вас отговори на въпросите за сигурност (относно датата, на която са регистрирани първите импресии и/или броя на тези импресии) не съответстват на нашите данни.
 
От: Прехвърляне на Google AdSense Account - алтернатива

При втория опит да налучкам данните пак получих същия отговор. Сега направих трети опит.

Ти как успя да закриеш своя акаунт? От къде изкопа данните? При мен не ми показва статистика за 2006 година. Ще пробвам с данните за 2007-ма да видим какво ще стане...
 
Последно редактирано:
От: Прехвърляне на Google AdSense Account - алтернатива

ако вкараш грешни данни ти пращат мейл че не са верни, може би да имат повечко работа (аз чакам за нов 4 ден) а и са почивни дни
Мейла за успешно закриване ми го пратиха айде да не е веднага, но до няколко часа

а данните не ги налучквай изкарай статистиката за примерно от 2006 до сега и вкарай общите импресии от първата дата в която има импресии
 
От: Прехвърляне на Google AdSense Account - алтернатива

След четвъртия опит успях :)

Изкарах данните от статистиките. Първо мислех, че са грешни, но явно не са.
 

Горе