Прещрака ме нещо

Moko

Well-Known Member
Нали утре е 18ти и нещо ме прещрака, та скалъпих един блог набързо :

http://vasil-levski.blogspot.com

Има доста за оправяне, но това ще стане довечера, щото сега много ми се спи... Събмитване по директориите също ще стане довечера :?
 
Имам една много хубава авторкс снимка на паметника не Левски и бих ти я дал, но съм я правил преди 6-7 години и незнам къде е файла. Може би утре ще я сканирам(ако я намеря на хартиения носител) и ще ти я пратя ако искаш.
 
Да, снимки - ще го направят още по-добър. И то във всеки пост по една ще е хубаво да има. Както и други от неговото време и битие. Иначе идеята е много добра, аз лично я намирам за доста патротично и уникално решение.:) Успехи... :wink:
 
ами аз го правих сутринта от 1 до 4... Сега съм адски изморен и сигурно утре ще го дооправя - снимки със сигурност ще има!
Благодаря за гласовете за Свежо.нет !
Ако имате някакви снимки и искате да ги споделите с мен - с радост ще ги
приема :)
Следващия ми проект е този мартеници
 
Ако имаш интерес в историята разработи един хубав патриотичен блог. Не съм попадал на такъв така че нишата ми се струва свободна , а пък и е плодородна. А за мартениците добра идея ама малко ще е ден година храни 8) .
 
UK каза:
Ако имаш интерес в историята разработи един хубав патриотичен блог. Не съм попадал на такъв така че нишата ми се струва свободна , а пък и е плодородна. А за мартениците добра идея ама малко ще е ден година храни 8) .

Готин ще е пободен блог - прав си ;) Може да се помисли на тая тема..

За мартениците - еми, хората казват - улови момента 8)

Абе защо чичо Джи още не ме е индексирал бе, да го е*а?
 

Горе