Приемам гест блогинг в сайт за образование

kamentk

Well-Known Member
Рейтинг - 100%
59   0   0
Колеги, нямам съдържание в един от сайтовете си за образование. Ако някой иска да си пусне статия на тема образование там, да казва, ще му я приема стига да е с прилична уникалност и да не е 100% реклама на дейността или сайта, а да има и малко информация в нея. И до 3 линка в статия. Чакам. ;)


Поздрави и лек ден.
 
Последно редактирано:
От: Приемам гест блогинг в сайт за образование

Хайде бе хора. Никой ли не иска безплатен линк и реклама???
 
От: Приемам гест блогинг в сайт за образование

Здравей.
Възможно ли е да пусна статия или две който да напиша сам * без линков за момента * за да може да понатрупам малко опит.
Пък ако ти хареса обичам да пия бира ;)
 
От: Приемам гест блогинг в сайт за образование

Здравей.
Възможно ли е да пусна статия или две който да напиша сам * без линков за момента * за да може да понатрупам малко опит.
Пък ако ти хареса обичам да пия бира ;)

Сега ще ти пише на ЛС, да измислим нещо.
 
От: Приемам гест блогинг в сайт за образование

Вдигам темата. Все още търся статии за сайтчето. Пращам го на ЛС.
 
От: Приемам гест блогинг в сайт за образование

Мога да напиша статия срещу минимално заплащане, ако искаш пиши на лс

Попринцип търся гест блогинг, но ми прати цени и материали писани от теб на ЛС, може да измислим нещо.
 
От: Приемам гест блогинг в сайт за образование

Някой да иска безплатна публикация? И да обясня, че се натъкнах на сумати оферти да ми пишете статии срещу пари. Не нямам нужда от това. Търся някой който да публикува при мен.
 
От: Приемам гест блогинг в сайт за образование

Аз мога да ти напиша някаква статия. По принцип предпочитам да пиша за пари, но заради темата на сайта ти и заради това, че си закъсал, може да измислим нещо. Рекламата не знам доколко ще ми е от полза, тъй като за момента имам само един мижав блог, който не е направен за пари.
 
От: Приемам гест блогинг в сайт за образование

Аз мога да ти напиша някаква статия. По принцип предпочитам да пиша за пари, но заради темата на сайта ти и заради това, че си закъсал, може да измислим нещо. Рекламата не знам доколко ще ми е от полза, тъй като за момента имам само един мижав блог, който не е направен за пари.


Здравей, вече се възползвах от 1 ревю от теб, за което съм благодарен. Не мисля че е редно да те използвам да ми пишеш статии, въпреки тематиката. А пък бюджет точно за този сайт нямам. По-скоро отделям за другия ми проект в тази сфера, но там съм ти обещал, че ще те потърся по-късно, разбира се срещу заплащане. :)

По-добре потърси редовни клиети, тъй като определено ти се отдава писането, поне от това, което съм чел от тема ти, както и от ревю статията която получих, която между другото се класира уникално добре в гугъл и си ми носи няколко посещения дневно.


Та така. Ако някой иска фрии линк срещу статия, да драска на ЛС.
 
От: Приемам гест блогинг в сайт за образование

Здравей, вече се възползвах от 1 ревю от теб, за което съм благодарен. Не мисля че е редно да те използвам да ми пишеш статии, въпреки тематиката. А пък бюджет точно за този сайт нямам. По-скоро отделям за другия ми проект в тази сфера, но там съм ти обещал, че ще те потърся по-късно, разбира се срещу заплащане. :)

По-добре потърси редовни клиети, тъй като определено ти се отдава писането, поне от това, което съм чел от тема ти, както и от ревю статията която получих, която между другото се класира уникално добре в гугъл и си ми носи няколко посещения дневно.


Та така. Ако някой иска фрии линк срещу статия, да драска на ЛС.

Здравей, радвам се, че си доволен :) В момента имам някакви скромни, но редовни клиенти, а и се занимавам и с други неща, които може би не е редно да ги споменавам тук, затова не съм "търсила" нови, но занапред ще съм свободна и за повече неща :)
 
От: Приемам гест блогинг в сайт за образование

само за български статии ли става въпрос?
 
От: Приемам гест блогинг в сайт за образование

Снимка към статията става ли да има. А сайта мога ли да го видя преди това
 
От: От: Приемам гест блогинг в сайт за образование

само за български статии ли става въпрос?

Да. Сайтът е на български език. Английски статии няма да имат тежест в търсачките. Дори и да ги приема.


Снимка към статията става ли да има. А сайта мога ли да го видя преди това

Ами дизайна се чупи ако има сничка, но може да измислим нещо. Имаш ЛС със сайта.
 

Горе