Приемам гост блогъри

Kirev

Active Member
Рейтинг - 100%
23   0   0
Здравейте.
Реших да пробвам как са нещата с гост блогването. Ето информация какво е Гост блогване.
Приемам статии, които просто са интересни. Няма особено значение на каква тематика ще бъдат, но все пак не ми трябват статии това как да отпушим тръбата на комшийката и пр.

Статиите ще се преглеждат и публикуват в Кирев.нет.

Както сте прочели(предполагам) по-горе, след като напишете статията, ще можете да напишете няколко реда за Вас и да поставите линк към Ваш сайт.

Ако има нещо неясно, в темата или на ЛС.
 
От: Приемам гост блогъри

Ооо, благодаря. Оценявам жеста. Нямаше да го намеря този сайт :)
Вярвах, че във форума има потребители, които биха се заинтересували от офертата, но явно съм сгрешил или пък просто моя блог не е достатъчно добър за тях.
 
От: Приемам гост блогъри

OOoo не се притеснявай блога ти е много добър, просто предложих начин да си намериш автори :)
 
От: Приемам гост блогъри

Вярвах, че във форума има потребители, които биха се заинтересували от офертата, но явно съм сгрешил или пък просто моя блог не е достатъчно добър за тях.

Има, а и блогът ти е добър и интересен, просто почакай малко да ми дойде вдъхновението. Освен това мисля да го препоръчам на приятели, които са били гост автори при мен.

Успех и ако смяташ, че мога да помогна с нещо кликай
 
От: Приемам гост блогъри

Благодаря Ви от сърце.
@tnetbg, аз наистина приех линка много добре, понеже се съмнявам, че щях да открия този сайт.
@BullBlogger, очаквам с нетърпение да се вдъхновиш :) Разгледах твоят блог и видях, че има какво да драснеш по принцип. Видях също, че и ти си приемал гост блогъри.

Успехи и на двамата! :)
 

Горе