Приемам идеи за офлайн бизнес

От: Приемам идеи за офлайн бизнес

Разширяването на стоковия асортимент означава затварянето на още доста пари в стока, която може да се реализира незнайно кога. Предложението за представител на EasyPay е интересно, защото осигурява непрекъснат поток от потенциални клиенти и оборотни пари. Стига да има интерес към офиса за плащането на сметките. И аз бих се ориентирал към предлагане на бързооборотни стоки за ежедневна употреба, но качествени, които биха задоволили претенциите на клиентите. Също така бих предложил и продукти в помощ на пътуващите шофьори - за почистване и поддържане на колата в добър и удобен вид. Бих отделил повече време и пари за рекламиране на новия подход. Бих разчитал на гаранцията за удовлетвореност на клиента. Щом офисът е на транспортно място - потенциалните клиенти може да бъдат претенциозни, но и много платежоспособни.
 
От: Приемам идеи за офлайн бизнес

Магазин за 1 лев, мисля че ще е идеално в случая.
 
От: Приемам идеи за офлайн бизнес

Решено и направено: Вече имам зареден магазин със реновирани компютри лаптопи и монитори.
За сега разполагам с начини 18 компютъра, 18 лаптопа и още толкова монитора. За толкова стигнаха парите.
Стоката ми хареса, както като външен вид, така и като състояние и ценово предложение.
Фирмата с която сключих търговско взаимоотношение бе много коректна и ми даде кураж и надежда.
Мисля, че цените са разумни и отговарят на качеството. Получи се добре.
Сега в мен е топката да рекламирам, обяснявам и продавам.
Какво ще излезе-времето ще покаже.
Това е едно електронно магазинче http://bgstore.info/ което скалъпих набързо за да покажа поне част от стоката и на интернет обществото. Тепърва ще го пълня и разработвам и него.
Благодаря, на всички включили се в темата и давали ми съвети.
Хубава вечер им желая и успех!
 
От: Приемам идеи за офлайн бизнес

Решено и направено: Вече имам зареден магазин със реновирани компютри лаптопи и монитори.
За сега разполагам с начини 18 компютъра, 18 лаптопа и още толкова монитора. За толкова стигнаха парите.
Стоката ми хареса, както като външен вид, така и като състояние и ценово предложение.
Фирмата с която сключих търговско взаимоотношение бе много коректна и ми даде кураж и надежда.
Мисля, че цените са разумни и отговарят на качеството. Получи се добре.
Сега в мен е топката да рекламирам, обяснявам и продавам.
Какво ще излезе-времето ще покаже.
Това е едно електронно магазинче http://bgstore.info/ което скалъпих набързо за да покажа поне част от стоката и на интернет обществото. Тепърва ще го пълня и разработвам и него.
Благодаря, на всички включили се в темата и давали ми съвети.
Хубава вечер им желая и успех!
Успех голега с бизнеса, моля да напишеш, след няколко месеца, дали си излезнал на печалба.
Успееш ли да си плащаш наема и текущите разходи, значи бизнеса ти е успешен:)
 
От: Приемам идеи за офлайн бизнес

Успех голега с бизнеса, моля да напишеш, след няколко месеца, дали си излезнал на печалба.
Успееш ли да си плащаш наема и текущите разходи, значи бизнеса ти е успешен:)
Благодаря колега, да се надяваме наистина с гордост да обявя, че всичко което така плахо и внимателно опипвах, се е оказало добра идея.
Не се и надявам да натрупам капитал, няма как да стане това пределно ми е ясно. Ще бъда доволен и на малко приходи, стига да ги има и тях.
Може би би ме спасило това че разходи за:
1. Наем нямам/собствено помещение/
2. Продавачка нямам /жена ми си е продавачка на дрехите, ще наглежда и продава и компютрите/
3. Ток, парно, климатик, счетоводство / всички тия неща съм ги предвидил и калкулирал като разход на магазина за дрехи/
С две думи разходи за щанд "компютри"= 0 лв.
Ако и така немога да се справя, значи за нищо неставам.
Апропо, вече имам продадени два компютъра, така, че надежда има.
 

Горе