Прилича ли на звезда Блинки, или просто Петя е голям майстор на фотошопа?

@nandibandi у ващо наСелено място има ли маала и като цяло как е ситуацията с интеграцията? По гугле мапс обикновенно си личи къде са вождовете, ама тоо път не можах да се ориентирам.
Иначе е красота.
 
Що па Ричи бре :) Нз ама Ричи си кръщават кучетата само жените, децата и жендърите :D Може да се окажа прав за най-първите си преположения, освен ако не се окаже второто :p
Момиченце-джендъря съм, не разбра ли досега, литературен атлете?:)
Ричи навремето беше един злобен пинчер на мой познат, но гушна букета.
Което ме подсеща да те питам за едно твое изказване от друга тема:

"Аз преди време се бях записал от тия дървените списаци, дет чакаш да ти дойде реда. Когато отидох имаха само астрата, въпреки, че бях указал да е файзер. Отебах ваксата, и са още я отебвам, щото не ми се занимава с чакане, било по опашки в некоя градинка, било с тия списъци."

Сега вече можело в мола, насам-натам - лесна работа. Промени ли си решението? Файцерката била чук, немала грешка. Помисли си да навийш ръкава, ако не си го сторил вече. Не искам да те губим:)
 
Не знам защо си толкова заинтересувана, но никога не съм се ваксинирал :)
Ти така ли ги избираш партньорите, кой ваксиниран и кой не :) Но ако ми шернеш добра снимка, обаче на първия вариант, мога заради теб, да фръкна до некой мол и да се ваксинирам :D
 
Не знам защо си толкова заинтересувана, но никога не съм се ваксинирал :)
Ти така ли ги избираш партньорите, кой ваксиниран и кой не :) Но ако ми шернеш добра снимка, обаче на първия вариант, мога заради теб, да фръкна до некой мол и да се ваксинирам :D
Ма аз само се чувствам момиче, рокли обличам, гримирам се, маникюр, туй-онуй.. Иначе, като е за екшън, у леглото - само лупкам, отзаде - не давам. Патки кефат ли те? Сега ше си го заснема и щи го пратя, само да го дигна.. Ти през тва време бегай до мола, че неваксано дупе нечем:)
 
@nandibandi у ващо наСелено място има ли маала и като цяло как е ситуацията с интеграцията? По гугле мапс обикновенно си личи къде са вождовете, ама тоо път не можах да се ориентирам.
Иначе е красота.
По принцип не виреят над определена надморска височина.
 
@nandibandi у ващо наСелено място има ли маала и като цяло как е ситуацията с интеграцията? По гугле мапс обикновенно си личи къде са вождовете, ама тоо път не можах да се ориентирам.
Иначе е красота.
Нямаме вождове, почти. Две девойки от местните (бели като пуканки) си доведоха мъже от свогенската маала, но те са интегрирани. А и май не живеят в селото постоянно.

Сред старите жители имаме напълно интегрирано и образовано семейство. Едната им дъщеря е докторка. Нейната дъщеря също май вече стана такава.

А ти по принцип сигурен ли се, че гледаш правилно у гуглето? Щото в момента не е голяма красота с тия голи дървета. Пролетта и лятото по-бива.
 
Нямаме вождове, почти. Две девойки от местните (бели като пуканки) си доведоха мъже от свогенската маала, но те са интегрирани. А и май не живеят в селото постоянно.

Сред старите жители имаме напълно интегрирано и образовано семейство. Едната им дъщеря е докторка. Нейната дъщеря също май вече стана такава.

А ти по принцип сигурен ли се, че гледаш правилно у гуглето? Щото в момента не е голяма красота с тия голи дървета. Пролетта и лятото по-бива.

Аха, ем гледам сателитните снимки от мапса, явно сте замеряли с камъни гоогле автомобила и няма стрийт вю :) 5гто голям страх. Има само отвъд моста.
 
явно сте замеряли с камъни гоогле автомобила
Не сме ние. Те така си падат от само себе си.

5гто голям страх
Не го пускаме да минава моста, че обърква навигацията на лисиците и гераците. ;)

Ако си решил да ми идваш на гости, казвай, че да тичам до магазина за бира. Вие у немско тва жулите май. Вместо вода. :)
 
Ма аз само се чувствам момиче, рокли обличам, гримирам се, маникюр, туй-онуй.. Иначе, като е за екшън, у леглото - само лупкам, отзаде - не давам. Патки кефат ли те? Сега ше си го заснема и щи го пратя, само да го дигна.. Ти през тва време бегай до мола, че неваксано дупе нечем:)

Ти легни, па некой ще те пита къде даваш и къде не ахахаха
 
Нямаме вождове, почти. Две девойки от местните (бели като пуканки) си доведоха мъже от свогенската маала, но те са интегрирани. А и май не живеят в селото постоянно.
Хех за кое свогенско село говорите :) Аз там метам кабели, въртим калифорнии :) АМА само на избрани, че местните хакери кат чуят за нет и ракията си изпускат, после нема кой да почерпи даже :D:D:D
 
Хех за кое свогенско село говорите :) Аз там метам кабели, въртим калифорнии :) АМА само на избрани, че местните хакери кат чуят за нет и ракията си изпускат, после нема кой да почерпи даже :D:D:D
Тва със скалите. Аз поне за него говоря. Нова-та може да гледа и нещо съвсем друго в гуглето. :)
 
Айде, мадленгугулботова пак се яви, даде тон и разговора живна. Голяма сила - спор няма; кое си е така - така си е. Старите другари замиляха за тебе, да им е честито. И след все още малката вълна от одобрение, вече може да влезеш в "готения тупан" с коренно противоположно отношение към довчерашните "пръчки" и "пищенгясти"
Без излишни пози, без бягане от реалността..
Царят пак е тука. А добре дошель:)
 
Да те пишем ли stalker или да тичам за бира? :)
Просто ми стана интересно коЙ туЙ място без 5г и сертификати и реших да чекна, и ми хареса, даже 3,4 имота загледах :)
 
Просто ми стана интересно коЙ туЙ място без 5г и сертификати и реших да чекна, и ми хареса, даже 3,4 имота загледах :)
Заповядай в нашата махала. Няколко къщи останаха сираци и си търсят приемни обитатели. На 5 минути пеш от "центъра", на 10 от жп гарата. Напролет - алпинизъм. ;)
 
Започнах и аз да се зарибявам да се местя там.
Най важното, ракиджийница има ли у туй село ?
 
Най важното, ракиджийница има ли у туй село ?
Ако имаш предвид варене на рИкия - всеки си има казан в двора и си вари.

Елате всичките. :)
 

Горе