Приложение за автоматично споделяне

tsunami

New Member
Здравейте, търся приложение, с което да публикувам постове във всичките си страници наведнъж, ако някой знае такова - нека помага... :)
 
Това за ФБ ли? Зависи колко ти е бюджета, може да се напише скрипт. Или ползвай hootsuite.
 
От: Re: Приложение за автоматично споделяне

Това за ФБ ли? Зависи колко ти е бюджета, може да се напише скрипт. Или ползвай hootsuite.

Да - за ФБ, не ми трябва да се пише, то има доста в codecanyon-a попринцип, по скоро търсих някой безплатен, или поне не толкова скъп вариант, този hootsuite нещо не мога да го ползвам. Досега бях с cyberslave, но от няколко дена ми прави проблем, който не знам от какво се поражда и как да го разреша?! Ако някой има опит с това приложение и знае каква е грешката и как да я разреша - също ще съм изключително благодарен....
capture-20141029-161623.png
 
Дали ти трабва да се пише си знаеш ти :) след като безплатните/евтините не стават и писането е опция.
 
От: Приложение за автоматично споделяне

Най-много да ти блокират страниците. Още повече, че автомматично споделените линкове отиват в трета глуха.
 
От: Приложение за автоматично споделяне

Виж моя плъгин дали ще ти допадне (не го купувай):
http://wiziva.com/stm/

Давам линк към sales страницата само, за да го прегледаш дали ти трябва нещо такова.
Иначе който го иска от БГ ще му го да безплатно,
 

Горе