Приложение на Android

slavib

Active Member
Здравейте
Търся човек който да напише приложение на Android
Приложението е следното – стартира се и отваря определен сайт.
Искам да попитам също така има ли нещо специално за да се регистрира това приложение във магазина Google Play - т.е има ли някакви изисквания. Все пак това е най-простото нещо.
Иска ми се да е за малко пари :)
Благодаря Ви предварително.
 
От: Приложение на Android

Здравей, имам програмист, които ще ти го напише напълно професионално за 120 лв със стартираща зареждаща графика, плавно зареждане и т.н. примерно както е на ФБ приложението.

За регистрация в play-а, ще питам допълнително, ако имаш интерес пиши ми ЛС.
 
От: Приложение на Android

За Google Play е 25$ еднократно, аз а Apple е 99$ годишно :)
Като сега Apple обединяват програмите си и с един акаунт и една такса ще може да се публикува за iOS/Mac Os/tvOS
 
От: Приложение на Android

Странна работа ,гледам mobilio се интересуваш от проект за стотина лева ,а яз бях ти писал на лични за значително по сериозен проект за доста по сериозни суми ,тъй като гледах на фирмения ти сайт че драскаш за ios ,но така и не получих отговор.
 
От: Приложение на Android

Странна работа ,гледам mobilio се интересуваш от проект за стотина лева ,а яз бях ти писал на лични за значително по сериозен проект за доста по сериозни суми ,тъй като гледах на фирмения ти сайт че драскаш за ios ,но така и не получих отговор.

Преценил е, че е прекалено сложно или че няма време да се справи, например. Понякога хората имат толкова работа, че им остава време само за дребни неща и не могат да зарежат основните си задачи, за да се захващат с големи проекти.
 
От: Приложение на Android

Здрасти,
би ли споделил на каква цена ще ти изготвят приложението, понеже и аз мисля да си поръчам, ако преценя, че е изгодно, разбира се.
 

Горе