Приложение Nice за допълнителен доход : изтекла оферта. Вече не набират членове.

teolita

New Member
Здравейте предприемачи,

Познавате ли приложението Nice? Те работят с големи онлайн магазини като Amazon. Аз го ползвам от известно време и мога да кажа от личен опит, че за момента работи. На ден може да спечелите между 6 и 69 долара срещу 5 до 10 минути в приложението. Има начална инвестиция с възвръщаема стойност (има няколко нива за позиция). Първото ниво е без инвестиция и позволява приложението да се тества и да решите дали е за вас или не.

Направих кратък видео клип в приложението за да видите в моя акаунт :

Ако имате интерес ми пишете, за да обясня как може да се започне.
До скоро!
Теодора
 

Прикачени файлове

  • Screenshot_2023-05-27-12-08-32-177_plus.nicetechcc.jpg
    Screenshot_2023-05-27-12-08-32-177_plus.nicetechcc.jpg
    838.3 KB · Преглеждания: 26
  • Screenshot_2023-05-27-12-08-32-177_plus.nicetechcc.jpg
    Screenshot_2023-05-27-12-08-32-177_plus.nicetechcc.jpg
    838.3 KB · Преглеждания: 25
Линк към приложението?
 
Питаха ме за някаква обява "Amazon имаме нужда от многобройни помощници", аз не съм попадал на такова нещо.
 
Здравейте, ок ще пиша по-късно подробностите и линка към приложението. За сега, приятел ден на всички 🍀🙏🏻
 
Гледай първо да го "обезопасиш" с bit.ly че иначе никой няма да посмее да кликне на него.
 
Гледай първо да го "обезопасиш" с bit.ly че иначе никой няма да посмее да кликне на него.

То само като видиш дизайна на приложението се чувстваш в пълна безопасност. Ма нека видим линк към пазара и дев. инфото.
 
То само като видиш дизайна на приложението се чувстваш в пълна безопасност. Ма нека видим линк към пазара и дев. инфото.
Да, не е от най User friendly, но върши работа и до сега не ми е забивало
 
Update юли, вече не се набират нови членове. Изтривам линковете
 
Последно редактирано:
Задачата на платформата NICE е да попълва информацията за поръчки за стокови транзакции на AliExpress, eBay, Amazon, Fnac и други международни платформи за онлайн пазаруване

Този работен процес е много прост. Чрез работния акаунт на платформата NICE можете да получавате задачи за търговия със стоки. По време на този процес на транзакция не е необходимо да плащате никакви такси и можете да печелите комисионни след изпълнение на задачите за търговия.

Това е процес, който насърчава сърфирането и търговията с продукти и има за цел да помогне на търговците в платформите за електронна търговия да увеличат своите продуктови препоръки и прегледи, като по този начин доведат до повече продажби на своите продукти

Всеки път, когато изпълните задача за търговия със стоки, комисионната за всяка поръчка ще бъде автоматично депозирана във вашата работна сметка

Комисионната на NICE се тегли чрез криптовалутна сметка в Binance. Конкретно може да направите превод към ваша банкова сметка.

Комисионната, спечелена чрез облачната платформа NICE, може да бъде изтеглена между 11:00 и 18:00 часа всеки ден. Финансовият отдел на NICE предоставя услуга за теглене на комисионната всеки ден.

Преди теглене на комисионни за работа, личната информация и свързаните криптовалутна сметка трябва да бъдат попълнени предварително, включително задаване на независима парола за теглене.

След като поръчката за теглене бъде изпратена успешно, средствата ще пристигнат в рамките на 1 до 72 часа и ще бъде удържана такса за обработка от 6% за тегления. Тегленията обикновено достигат до вашата криптовалутна сметка в рамките на 2 часа.

При мен работи. Имам сметка с binance и от там прехвърлям на моята банкова сметка. Също може и да се ползва карта издадена от binance.

Ако имате въпроси или нужда от помощ пишете ми.
 
Ясно, 100% scam.
Има такава вероятност, но за момента тъй като изкарах вече 180е от първият месец не бих била толкова песимистична. За мен рискът беше минимален, де факто съм на първо ниво и вече гаранцията ми е покрита. В момента имам пари от тях на сметката ми и това е което ме интересува.
 
Сайта е фейк, лъжат че са Nice Software и са част от Амазон, напрайли фейк сайт на фирмата - nice102.com с безлатен темплейт от nicepage.com, реалният е този: www.nice-software.com

То и затуй "приложенията" им се свалят през сайта... а не през сторетата.
 
Сайта е фейк, лъжат че са Nice Software и са част от Амазон, напрайли фейк сайт на фирмата - nice102.com с безлатен темплейт от nicepage.com, реалният е този: www.nice-software.com

То и затуй "приложенията" им се свалят през сайта... а не през сторетата.
Всъщност аз го инсталирах от Google play преди месец и половина, беше качено в "сторетата", но вече политиката е променена.
 
Всъщност аз го инсталирах от Google play преди месец и половина, беше качено в "сторетата", но вече политиката е променена.
Коя политика, да трият скам приложения ли?
 
  • Like
Реакции: Sky
Коя политика, да трият скам приложения ли?
Не, да има реферант, за да има кой да ориентира хората, който искат да пробват как работи приложението.
 
много скорошен домейн... за мен това е скам nicetech.cc - Creation Date: 2023-02-09T14:13:45Z освен това съм сигурен , че eMag дори не знаят , че ползват логото им.
 

Горе