Приложения за публикуване във фб страници?

monefff

Well-Known Member
Някой знае ли добри приложения за публикуване на фб страници ?
Понеже както знаете днес фейсбук ъпдейтна всички апове на 2.0 и старите вече не работят, а за да публикуваш във фейсбук страниците, трябва фейсбук да ти даде два пермишъна Manage_pages и publish_pages, обаче на моите приложения сигурно няма да ми ги даде, и за това някой има ли такива приложения за продване или пък да знае къде се продават, или да се сеща за приложения, които публикуват от рсс примерно или нещо такова?
 
От: Приложения за публикуване във фб страници?

Колеги,при мен проблемът е друг и не е свързан с Manage_pages и publish_pages .Пише ми,че потребителят не е потвърдил Terms of Service ,някой знае ли как се фиксва това?

[2015/05/01 07:53:16] post_image(): (#200) User must have accepted TOS
[2015/05/01 07:53:16] IMAGE post id:

При теб,moneff,би трябвало да е #283?
 
От: Приложения за публикуване във фб страници?

А може ли приложенията на старото api да получат правата Manage_pages и publish_pages и отново да си работят ?
 
От: Приложения за публикуване във фб страници?

А може ли приложенията на старото api да получат правата Manage_pages и publish_pages и отново да си работят ?

https://developers.facebook.com/docs/apps/upgrading

Graph API v1.0 is deprecated as of April 30, 2015. We've begun upgrading all Facebook-integrated apps to call API v2.0.

Тоест нищо няма да остане на старото апи- всичко ъпдейтват.
 
От: Приложения за публикуване във фб страници?

Всичко старо е ъпдейтнато.. а новите искат специални пермишъни, които се получават само от фейсбук.. а фейсбук, никога няма да ти ги даде тея 2та пермишъна, освен, ако не си няква стабилна компания..
 
От: Приложения за публикуване във фб страници?

Всичко старо е ъпдейтнато.. а новите искат специални пермишъни, които се получават само от фейсбук.. а фейсбук, никога няма да ти ги даде тея 2та пермишъна, освен, ако не си няква стабилна компания..

Колега дават ги но след много опити за получава и пращане заявки постоянно
 
От: Приложения за публикуване във фб страници?

Това ми излиза когато се опитвам да вляза в старото ми приложение от днес
 
Последно редактирано:
От: Приложения за публикуване във фб страници?

Колега дават ги но след много опити за получава и пращане заявки постоянно

Ако има някой, който продава ще е супер.. :) Ще направи парички :D

Да.. никой няма пермишън да публикува, докато не получи пермишъните.
 
От: Приложения за публикуване във фб страници?

Хотсюита си поства, не виждам проблеми с него.
 
От: Приложения за публикуване във фб страници?

Хотсюита си поства, не виждам проблеми с него.
Ако публикуваш в няколко страници става.. но ако имаш поовечеко, в повеечко профили няма да ти свърши работа :) (поне при мен)
 
От: Приложения за публикуване във фб страници?

Не съм пробвал в другите профили в момента, просто няма как да ги ползвам. Иначе си работи сутринта си нареждах постове.
Ако публикуваш в няколко страници става.. но ако имаш поовечеко, в повеечко профили няма да ти свърши работа :) (поне при мен)
 
От: Приложения за публикуване във фб страници?

Ако публикуваш в няколко страници става.. но ако имаш поовечеко, в повеечко профили няма да ти свърши работа :) (поне при мен)

Всъщност става , просто ще си отвориш пооовечко акаунти в хоот ;)
 
От: Приложения за публикуване във фб страници?

Офтопиккккккккк, Бърни заплатата от бойко ли си показваш на аватара? :lol:
Всъщност става , просто ще си отвориш пооовечко акаунти в хоот ;)
 
От: Приложения за публикуване във фб страници?

Всичко старо е ъпдейтнато.. а новите искат специални пермишъни, които се получават само от фейсбук.. а фейсбук, никога няма да ти ги даде тея 2та пермишъна, освен, ако не си няква стабилна компания..

Всъщност ти ги дава. Обаче трябва да ти ревювнат приложението. Всичко започва оттук:
https://developers.facebook.com/docs/facebook-login/review

Обаче има изисквания! Примерно това няма да го одобрят:
Automatically publish stories without the person being aware or having control.
Pre-fill the message parameter of posts with content a person didn’t create, even if the person can edit or remove the content before sharing.

Тъй като навремето видях греда със FBK си написах собственно приложение неизползващо техните АПИ-та и в момента продължава и да си работи.
 
От: От: Приложения за публикуване във фб страници?

Всъщност ти ги дава. Обаче трябва да ти ревювнат приложението. Всичко започва оттук:
https://developers.facebook.com/docs/facebook-login/review

Обаче има изисквания! Примерно това няма да го одобрят:
Automatically publish stories without the person being aware or having control.
Pre-fill the message parameter of posts with content a person didn’t create, even if the person can edit or remove the content before sharing.

Тъй като навремето видях греда със FBK си написах собственно приложение неизползващо техните АПИ-та и в момента продължава и да си работи.

Колега изключително некоректно от твоя страна да спреш да ми отговаряш !! Не знам каква беше целта на въпросите ти да откраднеш идея може би ?
 
От: Приложения за публикуване във фб страници?

Някой знае ли добри приложения за публикуване на фб страници ?
Понеже както знаете днес фейсбук ъпдейтна всички апове на 2.0 и старите вече не работят, а за да публикуваш във фейсбук страниците, трябва фейсбук да ти даде два пермишъна Manage_pages и publish_pages, обаче на моите приложения сигурно няма да ми ги даде, и за това някой има ли такива приложения за продване или пък да знае къде се продават, или да се сеща за приложения, които публикуват от рсс примерно или нещо такова?

Здравей колега, знам кой може да ти предложи приложение или да ти оправи проблема с твоето. В момента ми изработва на мен подобно приложение и проблема с ъпдейта на фейсбук е решен с новата версия. Незнам,какъв му е профила в предприемач за това ,ако те интересува мога да ти дам скайпа му на лично съобщение.
Както и на всеки,който има нужда да му се оправи проблем с приложение.
Поздрави
 
От: От: Приложения за публикуване във фб страници?

Колега изключително некоректно от твоя страна да спреш да ми отговаряш !! Не знам каква беше целта на въпросите ти да откраднеш идея може би ?

МДа бе... аз моите идеи не мога да ги реализирам камо ли да крада чужди такива.
 
От: Приложения за публикуване във фб страници?

Здравейте,

дайте човек или фирма занимаваща се с приложения за фейсбук.
Трябва ми приложение за анкета/допитване.

Благодаря предварително
 
От: Приложения за публикуване във фб страници?

Ееееее!!! Вече трета тема, в която влизам, за да прочета какво ново, но вместо това виждам твоя спам ! Преди минутка те предупредих в друга тема, но сега ще те почервеня !
 

Горе