Принтиране на ebooks

Miss Klassnaya

Active Member
Здравейте,
Искам да си принтирам едни 3 ebooks, защото не искам да се "кьорава" да ги чета от лаптопа. Става въпрос за цветно принтиране върху гланцирана или обикновена хартия. Общи трите книжки са към 500 страници. Някой би ли предложил къде да го направя? Прегледах няколко сайта на печатници, но не видях такава услуга. Цената няма значение, просто искам да е качествено. Имам такъв принтер, но не ми се занимава сама. Накрая искам да стане нещо такова:
image.jpg
 
От: Принтиране на ebooks

Не ти трябват да си ги разпечатваш. Стоварваш ги на Kindle и оттам ги почваш.

PS: Преди да ми отвърнеш - и аз преди разпечатвах, от 6 години никога вече.
 
От: Принтиране на ebooks

Защо никога?
И на Kindle не ми вършат работа. Ще ми трябват за 6 месеца напред и ми се иска да са на хартиен носител, така е по-удобно.
 
От: Принтиране на ebooks

Защо никога?
И на Kindle не ми вършат работа. Ще ми трябват за 6 месеца напред и ми се иска да са на хартиен носител, така е по-удобно.

И кое му е по-удобното да са на хартия - точно обратното.
 
От: Принтиране на ebooks

И кое му е по-удобното да са на хартия - точно обратното.

Зависи. Ако се занимаваш с нормативна уредба, закони, технически неща, който те препращат към други страници или книжки, точно никога Kindle ще ти върши работа.
 
От: Принтиране на ebooks

Добър ден на всички!
Лично аз не съм ги пробвал, но мои приятели, които са ги ползвали са доволни от тях -httpx://print. bg/i ndex.php/ bg/product/46/%D0%9F%D0%B5%D1%87%D0%B0%D1%82_%D0%BD%D0%B0_%D0%BC%D0%B0%D0%BB%D0%BA%D0%B8_%D0%BA%D0%BD%D0%B8%D0%B3%D0%B8
Принципно това е скъпо нещо, поне до колкото знам, но ако кажеш какви са книгите и за какво са ти, може и друг съвет да се даде. Лично аз си ползвам Kindle, дори когато ходя на работа ми върши работа да си правя различни справки от разни книги и речничи....


Поздрави,
 

Горе