Природен парк- музей "Врана" отвори врати

Websolut

Well-Known Member
Природен парк- музей "Врана" отвори врати!
Едно от събитията на деня,след толкова години най-после можем да си поразходим обикновените задници около царския дворец.
За сега е безплатно,но за кратко,после ще трябва да цакаме по 5 лв доколкото дочух,може и да греша.
Успях да се вмъкна и аз като много любопитни Софианци през парадния вход,но за разлика от останалите някакси ме пуснаха с двуколесния ми звяр или другояче му викат байк или маунтинбайк:) за да бъдем по-точни,по-късно разбрах,че било забранено,но това вече няма значение.
Успях да направя наколко снимки за да го видят и хора които не са имали време или пък са твърде далеч.
Вековни дървета,един дворец,конюшна,една плевня и асвалтирани пътеки това е общото ми впечатление.
За разлика от останалите и за мой късмет успях да обиколя за по-малко от 30мин.,което ми беше напълно достатъчно,дори успях да направя снимки на някой места които едва ли някой е обиколил пеша:)
Ето вижте и вие:
Това е карта на парка разбира се не откъм парадния вход от където всички се бяха опитали да се набият,пренебрегвайки най-вероятно поради незнание страничния където беше много по-спокойно:

dscn1172.jpg
 
От: Природен парк- музей "Врана" отвори врати

Дворец,фонтан,природа и царска водоноска в комбинация с химически кенеф,бас държа,че повечето от посетителите не са видели последното:

dscn1200w.jpg
dscn1202n.jpg


dscn1214e.jpg
dscn1206s.jpg
 
От: От: Природен парк- музей "Врана" отвори врати

При вида на толкова много хора врабчетата са почнали да се самоубиват. :lol:

Не бе просто е направило неправилен заход,искало е да се приводни при патицата в далечината,но е улучило цимента:lol:
 
От: От: Природен парк- музей "Врана" отвори врати

Къдего видяхте това врабче?
От половин азс се кьора така и не го видях
Не бе просто е направило неправилен заход,искало е да се приводни при патицата в далечината,но е улучило цимента:lol:
 
От: Природен парк- музей "Врана" отвори врати

Как стой въпроса с паркирането?
В авариината лента ли :O
 
От: Природен парк- музей "Врана" отвори врати

Е то това не е нито врабче нито гълъб бе :) риба е

Който като го вижда:)))

А Паркирането е най-добре откъм страничния вход,тоест караш посока Пловдив преди караулката се качваш на околовръстното и обратно към София по магистралата и после първата в дясно мисля,че беше
 

Горе