Притежавате ли криптовалути?

Притежавате ли криптовалути?

  • Не

    Votes: 16 47.1%
  • Не (но съм притежавал)

    Votes: 4 11.8%
  • Да

    Votes: 7 20.6%
  • Да, няколко вида

    Votes: 7 20.6%

  • Общо гласове
    34

website

Member
Притежавате ли криптовалути?

// edit
Би било интересно, притежателите да споделят и за какво основно ги ползват. Аз например ги ползвам основно за търговия по различните крипто борси (по разбираеми причини все още слабо пазарувам с тях)...
 
Последно редактирано:
От: Притежавате ли криптовалути?

Аз преди време купих много - 20 милиона различни валути. Ще си ги държа, докато се вдигне цената. Пазарувам с биткойн, най-вече някакви онлайн услуги.
 
От: Притежавате ли криптовалути?

Не притежавам, но заради https://btcjam.com миксля да си купя малко и да ги дам назаем.
 
От: Притежавате ли криптовалути?

За момента резултата е изненадващ :D...
 
От: Притежавате ли криптовалути?

Аз преди време купих много - 20 милиона различни валути. Ще си ги държа, докато се вдигне цената. Пазарувам с биткойн, най-вече някакви онлайн услуги.

Аз също предприех тази тактика.... сега си чакам и за момента нещата се развиват добре...
В тази връзка: https://coinfixer.com/novini/promyana-v-igrata-pazart-na-bitkoyn-derivativi-e-veche-fakt/ (това не е оригинала, просто тука са си направили труда да е достъпно на БГ)
(и пак в тази връзка, може би не е лошо да стартираме една тема за Крипто ъпдейти...)
 
От: Притежавате ли криптовалути?

Аз започвам да губя надежда за някой коини. Най ме е яд, че доге коина не расте...
 
От: Притежавате ли криптовалути?

Аз тъкмо вчера купих малко догета. Дано тръгнат нагоре...
 
От: Притежавате ли криптовалути?

Напоследък наблюдавам CLAM и ми се виждат доста перспективни, има ли някой който знае повече за тях?
 
От: Притежавате ли криптовалути?

Аз ги следя повечето в бикойнталк. Клама изглежда добре и се разви добре, по бързо от много други валути. Според мене това е моментно развитие. Сигурно скоро ще започне да пада. Има прекалено много валути и така никой не печели...
 
От: Притежавате ли криптовалути?

Ами не мисля така, там математиката е малко по друга и като цяло замисъла е доста добър. Аз ги виждам само нагоре за момента.
(само да си закотвим тука цената към момента - Poloniex: 0.0058969, Cryptsy: 0.00589999 (best sell orders))
 
От: Притежавате ли криптовалути?

Добър е замисъла, няма спор и цената е доста добра. Все пак не вярвам да се задържи дълго.
 
От: Притежавате ли криптовалути?

А може ли въпрос към всички, които имате криптовалута? Това като чиста спекула ли го правите? Не ви ли притеснява, че може да стане пак някоя фира и да изчезнат някои борси и да се срине цената на всичко?
 
От: Притежавате ли криптовалути?

То и тавана може да падне, може и лева да се срине и сяка друга fiat валута. Аз лично съм по-сигурен като парите са ми в койни (естествено не си държа всичко по борсите, една част на компа (с бекъп на флашка-две :)) друга част в онлайн портфейли (пак има няколко и можеш да диверсифицираш)... та по спокоен съм в криптовалути като са ми кинтите отколкото в квито и да е тоалетни хартиики...
 
От: Притежавате ли криптовалути?

Сринат или не за мене е все тая. Дал съм някакви пари, които не ме интересува дали ще ги загубя заради риска, може само да спечеля, ако цената се повиши. От борсите имам валути само в bter, защото нали им бяха откраднати и чак днес ми възстановиха коините. В онлайн уалети имам минимално, ако ми се наложи да купувам нещо с крипто. Всичко останало съм свалил на компа, направил съм бекъп на уалетите и директно на флашка. Уалетите съм ги изтрил и ще пипам валутите, ако стане време за продажба.
 
От: Притежавате ли криптовалути?

Явно от скоро се заигравате с крипто валути. :) Няма нищо сигурно в тях и вероятността за загуби е доста голяма.
 
От: Притежавате ли криптовалути?

Явно от скоро се заигравате с крипто валути. :) Няма нищо сигурно в тях и вероятността за загуби е доста голяма.

А ако има масивна ифлация на еврото, заради това, че в момента печатат милярди всеки месец, тогава кво правим?

Всички неща в живота имат рискове, всеки може да си ги прецени, който ги преценя по-добре, печели повече пари... обикновенно.
 
От: Притежавате ли криптовалути?

Явно от скоро се заигравате с крипто валути. :) Няма нищо сигурно в тях и вероятността за загуби е доста голяма.

Ами не, не се занимавам от скоро. Губил съм и съм печелил, всичко е според зависи. С лайткоина съм имал най-добра печалба, някога, когато беше изгодно копането. Преди си копах, но средата на миналата година спрех с копането и купих валута :). Не ми дреме дали ще загубя вложеното, защото е доста по-малко от изкараното от криптовалутите. Всеедно, ако загубя излизам на плюс. Ако валутите, които съм купил си покачат цената, отивам на огромен плюс. Вероятността за загуба е голяма при всичко, зависи как ще си разиграеш картите 8)
 
От: Притежавате ли криптовалути?

Според мен пикът на крипто валутите мина и начинанието не си струва вече времето и инвестициите.
 
От: Притежавате ли криптовалути?

:D Пикът тепърва предстои! Ще се говори за BTC след 20 години както за интернета, толкова е важно :)
 
От: Притежавате ли криптовалути?

Няма такова нещо, просто нещата се поуспокоиха и едва ли ще има такива огромни разлики в цената на определена криптовалута.
 

Горе