Притеснения за Генбъкс

vetzkov

Well-Known Member
Значи вече от 2 седмици имам над 100 долара комисионни и пиша всевъзможни емайли на съпорт@генбъкс но нямам отговор в една друга тема ми дадоха айсикю на един от админите но той не ми отговаря. моля дайте icq-ta на админи които знаете че отговарят , защото явно от емайли няма смисъл.Благодаря предварително.
 
vitohol каза:
Постни в форума че са те пропуснали и адресирай до Стийв в заглавието ... Той винаги отговаря и мисля че се занимава с тия неща.
мерси още сега ще го направя
 
vitohol каза:
Постни в форума че са те пропуснали и адресирай до Стийв в заглавието ... Той винаги отговаря и мисля че се занимава с тия неща.
били много заети последно време и да сме ги извинили - правели разни ъпдейти и туулове :idea:
 
На мен от 2 седмици не ми отчита кликожете на единият ми саит писах 15 пути на гас ама нищо и сега нз какво сум продал и тн.Веднъж се случи и след 1 ден го оправиха мислех ч е е нещо временно ама не стана 2 седмици сега чакам ама ни маил ни нищо
 
ми нещо се кашират са видях че наш съфорумник е писал в форума и му е решен проблемът , бриксн или нещо такова е нащто момче. та стив му е отговорил бързо (само за 2 дни) да видим на мен след колко време ще ми обърнат внимание :wink:
 
Cybertack каза:
Аз уж за безплатен хостинг се регнах а то вече ще ми изтече домейна докато ги чакам :evil: Писах на мейл ама няма никой :?
секи с проблемите си очаквам големите да си кажат тежката дума
 
arsenal каза:
на icq и не ти отговаря или? досега всички които изкарах 100$ си получиха картите нали?
ми не съм чул някой да е с проблем , но явно просто има забавяне и са заети наистина :idea:
 
аз от петък имам над 100$ в акаунта и писах имейл и сега чакам...
cool ми каза че може би събота и неделя имат почивка... вече е вторник :)
 
Спокоино хора досега няма човек на които да не са платили ще нагласят всичко попринцип не се бавят толкова :)

ако до сряда няма нищо ще му пиша на стив ама си мисля че ще се опраят :)
 

Горе