Приходи на клик от АдСенсе

От: Приходи на клик от АдСенсе

Винаги правя по 0.03 цента на клик :(
 
От: Приходи на клик от АдСенсе

Наистина много зависи от нишата на сайтовете от които идват тези кликове, но за българия са повече, по-евтините по няколко цента, въпреки, че ако не ме лъже паметта и от бг съм имал кликове по над евро - но това са единици.

Със сигурност ми е направило впечатление обаче, че на нови акаунти дава много по-евтини кликове.
 
От: Приходи на клик от АдСенсе

а може ли да се сложи код във сайт който преди това е бил ползван от друг потребител със закрит акаунт в адсенс / баннат /
 
От: Приходи на клик от АдСенсе

При мен зависи от локацията на потребителя. Попринцип сайтът ми е микро нишов и е на английски, където на клик взимам 1 евро, но съм имал случаи, потребители от България да ми кликат и тогава взимам мизерните 0.06 цента.
 
От: Приходи на клик от АдСенсе

ако имаш по 3-4 на ден нормално сега ако го направи два три пъти тези кликове и си смачкан, поне при мен така стана
 
От: Приходи на клик от АдСенсе

ако имаш по 3-4 на ден нормално сега ако го направи два три пъти тези кликове и си смачкан, поне при мен така стана

Много тъпо така, ако някой реши може да прецака конкуренцията си по този начин
 
От: Приходи на клик от АдСенсе

може, може ...
 
От: Приходи на клик от АдСенсе

Единственият начин да се предпазиш е, като следиш постоянно какво се случва с акаунта ти. Ако видиш някаква хиперактивност - веднага пиши на гугъл, че имаш подозрения, че някой те бомби.
 
От: Приходи на клик от АдСенсе

бомби не бомби те винаги накрая те бомбят:cry:
 
От: Приходи на клик от АдСенсе

при мен цена на клик падна на 0,01 - 0,02 евро цента, ще ги сменяме май ...
 
От: Приходи на клик от АдСенсе

най скъпо дава от сащ за имоти и застраховки и брокерски къщи, давало ми е по 2 долара на клик
 
От: Приходи на клик от АдСенсе

Вчера рекорд средна цена на клик за бг сайт 0.08 цента. Бях супер доволен ако е така всеки ден банкет ще вдигна :D
 

Горе