При 700 акции през 2009-2013 г. е използвана сила без нужда

От: При 700 акции през 2009-2013 г. е използвана сила без нужда

Най-добре гледайте участието на Цветлин Йовчев в "Лице в лице" по bTV тази вечер. Там разказва ясно и подробно какво е ставало.
 
От: При 700 акции през 2009-2013 г. е използвана сила без нужда

Реших да проверя дали е така, по какъв начин са ползвани сила и помощни средства, имаме около 1300 за тези 4 години

За 4 години 1300бр - На това му се вика "Всеки ден ще така до победата" - Или иначе казано всеки ден са тормозили хората, пък сега се чудят що са на резервната скамейка :)

Единственият шанс на Борисов да спаси и този път кожата на партията е на предстоящият им конгрес да обвини за всичко Цвъки да се извини че той не е знаел че за много неща е разбрал в последствие и тн.

Това ще му свърши работа до Евро изборите - Ако загуби евроизборите ще трябва той да подава оставка и да правят Дончев шеф на партията
 
От: При 700 акции през 2009-2013 г. е използвана сила без нужда

http://www.predpriemach.com/showthread.php?t=32513 а спомянете ли си това :lol:

Или пък как Боко и другите министри ходеха да се обясняват, че едва ли не ТРЯБВА ДА БЪДАТ подслушвани.
 
От: При 700 акции през 2009-2013 г. е използвана сила без нужда

Ще излизат - нали идват избори, но трябва да се запитате защо излизат неща само срещу една партия...

А колко още неща има да излизат.
 
От: От: При 700 акции през 2009-2013 г. е използвана сила без нужда

Ще излизат - нали идват избори, но трябва да се запитате защо излизат неща само срещу една партия...

Щото по другите партии не са глупаци и знаят че ги слушат за това по телефоните не говорят глупости - А герберастите до толкова се бяха самозабравили и бяха сигурни че ще векуват и въобще не са се съобразявали какво говорят - Нали съдебната власт вече беше техна нямаше от какво да се притесняват.
 
От: От: От: При 700 акции през 2009-2013 г. е използвана сила без нужда

Не вярвам да го мислиш това, вероятно се шегуваш...

Щото по другите партии не са глупаци и знаят че ги слушат за това по телефоните не говорят глупости - А герберастите до толкова се бяха самозабравили и бяха сигурни че ще векуват и въобще не са се съобразявали какво говорят - Нали съдебната власт вече беше техна нямаше от какво да се притесняват.
 
От: При 700 акции през 2009-2013 г. е използвана сила без нужда

Danger - коментирай темата за акциите.
 
От: При 700 акции през 2009-2013 г. е използвана сила без нужда

Прочети ми ника отново :)

Акциите... Може да има капка истина, може дори да е напълно вярно, може и да изопачават истината, но не вярвам на червената сган, също както не вярвам и на останалите боклуци, които са в парламента - това че ГЕРБ са направили толкова акции не означава, че червените не са направили повече по време на предишното си управление, може даже да са направили повече и при сегашното си управление... Особено много обаче ме притеснява как сляпо вярвате на всичко, което излезе от устата на червен депутат... Те за по-малко от година направиха една камара свинщини, а ако се върнем назад във времето - там историята говори.
 
От: При 700 акции през 2009-2013 г. е използвана сила без нужда

Драгер въобще не се шегувам - Всеки който се занимава активно с политика знае че телефонът му се подслушва, а дори и да е дребна рибка и да си мисли че неговият не го слушат знае че се слушат на тия дето говори с тях и може да го закачат.

Това ти го казвам като човек който 10г. се е занимавал с политика - нямаш си на представа каква параноя има в тези среди -

Купуваха се чисто нови телефони (от най евтините) с чисто нови карти на частни лица - От тях не говориш с никой друг освен хората които имате някаква задача - Картите и телефоните се изхвърлят всяка седмица

На заседание никой не може да влезне с телефон всички телефони се оставят отвън на масичка.

За секретна връзка се ползваха също телефони с програми за криптиране на връзката.

Всяка партия си е изградила собствени приоми за да се предпазва от подслушване и изтичане на информация - Само ГРОБ понеже са тъпи и самонадеяни сами си се слушаха сами си се издъниха и никой не им е виновен.

По този повод има един много готин виц -

Боко записал Цоко на плуване в Басейна Спартак (още били приятели с Алексей) След една седмица Боко вика Цоко да му чете конско че го излага

- Абе идиот как може такова нещо бе - Как може да пикаш в басейна - Станахме за смях на хората бе

- Ама шефе аз питах един до мене къде се пика - И той ми вика - е как къде - всички пикат в басейна

- Да бе физкултурник тъп - всички пикат в басейна ама не от трамплина


Същата работа е и с подслушванията всички говорят глупости и правят мущерии ама не от трамплина, като тия галфони
 
От: При 700 акции през 2009-2013 г. е използвана сила без нужда

Не говорех за подслушването, а че само едните били глупаци, а другите не... Упражненията, които изброи по-горе, ги правят хора, които има какво да крият, а това са БСП, техните производни, и наркодилърите от Бруклин.
 
От: При 700 акции през 2009-2013 г. е използвана сила без нужда

Първото правилно си го разбрал герберастите са глупаци и в това съмнение няма - Първо се подслушват помежду си - Второ са достатъчно глупави да говорят и правят щуротии

Втората част ти куца

- Явно приемаш че е нормално Министър председател да отменя митническа проверка ????? Така ли да го разбираме

- Явно приемаш за нормално прокурор от високо ниво да ходи да докладва на хората по къщите и да им вика Шефе ???? Така ли да го разбираме


Не казвам че останалите са безгрешни просто казвам че са достатъчно умни да не пикат от трамплина и винаги съм се чудел що за хора могат да са фенове на такива дето пикат от трамплина или по шадраваните.


За финал ще ти разкажа една интересна предизборна случка и защо комуникацията в партията трябва да се пази секретна.

Кметски избори 2007 - В столичен район Боце като кмет на София ще прави първа копка на нова сграда на администрацията три дена преди изборният ден - Очевидна нагла ПР акция - Герберастите понеже не могат да си държат устата затворени се похвалили и информацията стигнала до местният щаб на БСП

Те веднага взели мерки викнали един багер и един поп - 50 души активисти за публика и направили първа копка със съответните снимки и пуснали новината по агенциите - Новината излиза в деня в който Боце е трябвало да прави откриването и като му казали сутринта и бил позеленел

Та ето и заради такива работи е хубаво комуникацията да не става публично достояние.
 
От: При 700 акции през 2009-2013 г. е използвана сила без нужда

Пак пишеш някакви неща, които си чул, че ги бил казал някой си червен, който бил направил нещо, което било накарало някой си да позеленее... Вярваш сляпо на глупости, без да се замислиш дали са истина и без да гледаш кой ти пуска информацията... "Бате ми каза, че хлябът е много вкусен, защото гледал през прозореца един как го яде."
 
От: При 700 акции през 2009-2013 г. е използвана сила без нужда

Manta, ти 10 години в коя партия си се занимавал? Предполагам, че си от монолитните партии щом си 10 години(има точно три партии горе долу в който може се впишеш, като ти знам мнението относно политика), а и щом така говориш значи си от кухнята - какви позиции си заемал? Разбира се може да не отговориш. Моят единствен достъп до политика беше в младежка организация на града ни - младежки форум/съвет уж се водихме независими, но след 1 седмица им теглих една - ти 10 години сериозна работа.
 
От: При 700 акции през 2009-2013 г. е използвана сила без нужда

Блеки сигурно и друг път съм го писал не е тайна от 2001 до 2011 съм работил за НДСВ в друга партия не съм и членувал - Това е и една от причините да мразя Буда - НДСВ го направи известен лично Цара му бра срам да го назначи за главен секретар без да има нито образование нито стаж и той накрая предаде всички които са работили за него и си направи собствена партия - И в Ад на Данте предателите са в най прокажените грешници за това им е отреден 9-тият кръг на Ада

Завършил съм икономика и винаги възгледите са ми в дясно - Предполагам че не можеш да отречеш че НДСВ е една от най десните партии за последните 25г - А това че отричаш факта че в момента БСП е най дясната си е твой проблем

Драгер ти моето момче пишеш за неща които си чул - а аз за нещата които говоря съм бил свидетел - От теб очаквам да чуя верно ли търговията с влияние е нещо с което вашата партия трябва да се гордее???
 
От: При 700 акции през 2009-2013 г. е използвана сила без нужда

Можеш да наричаш "моето момче" някой келеш от Пакистан, който ти иска 20 ст'инки, за да не те оплюе... Не знам коя е моята партия, при положение, че храня и ГЕРБ, БСП, ДПС, АТАКА и НАЙ-ЗАСПАЛАТА ПАРТИЯ В ДЯСНО - НДСВ (онзи още ламти и реве за гори и имоти)... Сега разбирам защо толкова се пънкаш на тема червена смрад, защото срахте заедно и ядохте заедно, преди време...
 
От: При 700 акции през 2009-2013 г. е използвана сила без нужда

Към изхвърлените в историята партии (като НДСВ) скоро се насочва и Атака, дай боже и ДПС. Скандала с подслушванията става и европейски след като Бойко Борисов писа писмо до Европа за незаконно подслушване срещу опозицията. http://dnes.dir.bg/news/boyko-borisov-izbori2013-16046540?nt=4
 
От: При 700 акции през 2009-2013 г. е използвана сила без нужда

Драгер единственият който тук се пъне си ти - Опитваш се да ни обясняваш как Спирането на проверки и Снасянето на информация от прокурори е нещо нормално и за това герберастите не се крият като го правят.

Три пъти те питам това верно ли го мислиш че е нормално - Ти всеки път ми отговаряш - Кой не скача е червен

Докато продължавате да си мислите че всеки който не харесва ГРОБ е комунист ще продължавате да затъвате даже ще свършите по зле и от НДСВ - НДСВ изкара 2 цели мандата и след това изчезна - ГРОБ до тук не можа да изкара цял мандат а в следващият парламент ще е партия от ранга на Реформаторският Блок - тоест някъде между ни живите ни умрелите.
 
От: При 700 акции през 2009-2013 г. е използвана сила без нужда

Блеки сигурно и друг път съм го писал не е тайна от 2001 до 2011 съм работил за НДСВ в друга партия не съм и членувал - Това е и една от причините да мразя Буда - НДСВ го направи известен лично Цара му бра срам да го назначи за главен секретар без да има нито образование нито стаж и той накрая предаде всички които са работили за него и си направи собствена партия - И в Ад на Данте предателите са в най прокажените грешници за това им е отреден 9-тият кръг на Ада

Завършил съм икономика и винаги възгледите са ми в дясно - Предполагам че не можеш да отречеш че НДСВ е една от най десните партии за последните 25г - А това че отричаш факта че в момента БСП е най дясната си е твой проблем

Драгер ти моето момче пишеш за неща които си чул - а аз за нещата които говоря съм бил свидетел - От теб очаквам да чуя верно ли търговията с влияние е нещо с което вашата партия трябва да се гордее???

За НДСВ да не отричам, но ти казвам че ДПС е много по-дясна от БСП и се видя чудесно с данък богатство. БСП-то сори ама никво дясно, а и особенно като е в коалиция се вслушва в ДПС, както вече се разбра те са по десни от БСП.

А иначе, НДСВ още партия ли са кво са? Преди няколко години гледах някакво събиране на Никито Василев и Велчев, говориха по линия на дълга ни, но от тогава нищо не съм чувал. Иначе, следя Каролев, то май е единственият горе долу на същите си добри позиции в обществото. Ти какво за какво си отговарял като управлявахте?
 

Горе