Проблемите на днешните "Умни Телефони" или защо предпочитам телефон от 90-те

От: Проблемите на днешните "Умни Телефони" или защо предпочитам телефон от 90-те

Епа тоа официалния. PayPal се казва. В категория Финанси.
 
От: Проблемите на днешните "Умни Телефони" или защо предпочитам телефон от 90-те

На мен ми подариха един Х*йвей, който не е нещо от типа на Iphone, телефон с Android или подобни, но ми върши хубава работа, защото слушам музика, когато пътувам. Ако не се лъжа, май изкарва едно пътуване от Пловдив до Видин, ако говоря съвсем малко. Иначе определено подкрепям тезата, че телефона е по-добре да се ползва по предназначение - за разговори, не за Интернет и подобни неща.


Затова за разговори си ползвам старата Nokia, която вече е на 4 години и половина и батерията й държи достатъчно. Пък с Ху*вея само слушам музика и правя снимки и евентуално някое клипче (камерата му е ужасна, просто колкото да кача нещо във фейса).

би ме изкушило да си го сменя с многоядрен това http://www.ubuntu.com/devices/android целия бизнес в една криптирана убунту директория си е примамващо... :)

Въх, аз не бих се доверил, но моето си е просто параноя. За финансови операции май скоро ще ползвам само LiveCD и то само за финансовите операции (PayPal, алабала). Мечтата ми е да си направя една програмируема логика със секретното инфо в нея.


П.С. Поста го пиша не толкова, защото искам някой да ми чуе мнението, а за да популяризирам името на телефона :D
 
От: Проблемите на днешните "Умни Телефони" или защо предпочитам телефон от 90-те

Мен само ме е яд че не става с електронен подпис. Е-банкирането ми и Epay са с електронен подпис и не мога да влизам през телефона, за това се налага като ходя някъде за повече от ден да нося и лаптоп - само заради това.
 
От: Проблемите на днешните "Умни Телефони" или защо предпочитам телефон от 90-те

Айде да вдигна и аз темата :D
До миналото лято карах с една потрошена Nokia 5310 , взех я защото беше Xpress Music и уж да думка яко, ама думкаше... Както и да е. Та миналото лято в щатите го ползвах тоя телефон за часовник и аларма, по едно време си купих слушалки и го ползвах и за плеър, но за кратко. От там си взех ей това за скромните 79$ . Малко му е вградената, но то е нарочно, за да го вземеш и след няколко месеца или година да ъпгрейднеш. Железен е, a qwerty-то е супер удобно. На лекции хората пишат в тетрадки, лаптопи и таблети, аз пиша на телефона - почти толкова бързо и безгрешно, колкото тия с лаптопите :D Един сериозен минус - малка батерия. Държи по 3 дена на стендбай, но с малко разговори. Мен това ме дразни изключително много. Не че говоря много, не ме разбирайте погрешно. Но се нервя, ако ми се наложи днеска да говоря 3 часа и батерията да е на 40% , при положение, че сутринта съм я откачил от зарядното. Именно поради тая причина съм се насочил към RAZR MAXX HD - телефонът е трепач, откъдето и да го погледнеш. Маааааааалко е overpriced, ама карай - батерията му държи до 30 часа разговори. Гледам разни коментари по нета, че хората го зареждат веднъж на седмицата при нормално ползване :lol: На всичкото отгоре си има всичко за един смартфон от висок клас (с изключение на NFC, ама на кой му трябва NFC в България?)

Ако не се кефите на смартфоните, винаги можете да направите като Блинки - една слушалка с 5-6 цвята, за разговори и един таблет, на който да си вършите работа ;)
HF :D
 
От: Проблемите на днешните "Умни Телефони" или защо предпочитам телефон от 90-те

Абе тия от gsmarena.com верно ли са българи ?

Мда, сайтът е български :)
 
От: Проблемите на днешните "Умни Телефони" или защо предпочитам телефон от 90-те

не беше ли phonearena български ?
 
От: Проблемите на днешните "Умни Телефони" или защо предпочитам телефон от 90-те

нашенци са, евала

едит:
 
Последно редактирано от модератор:
аз отдавна ви разправям че българи масово изкарват пари навън в най различни ниши ама накрая се отказах да пиша :) затова и ни е кампанията към начинаещите

и да си знаете... преди да пуснете проект за бг винаги може да го направите и за чужбина иска малко повече ресурс за старта ама след това потенцилаа за печалба е много по голям...
 
От: Проблемите на днешните "Умни Телефони" или защо предпочитам телефон от 90-те

//off
Кои други успели бг проекти познавате?
Аз съм виждал:
http://www.resellerspanel.com/about-us/
SiteGround.com - с такова впечетление съм останал от преди
 
От: Проблемите на днешните "Умни Телефони" или защо предпочитам телефон от 90-те

phonearena си е български. gsmarena не знам дали е български, но българи пишат ревютата :) снимките и видеата са винаги от една и съща улица и все едно и също OMV снимат :D преди много години търсиха човек за София да пише, в офиса :)
 

Горе