Проблеми с goto.bg / ns1.bg (май било същото)

steven83

New Member
Здравейте,

Някой случайно да има пресни впечатления от тоя хостинг?
Питам защото от доста време насам се случват много странни неща със сайта на мои клиенти.
Нямам намерение да оплювам никого, просто търся мнение.
 
От: Проблеми с goto.bg / ns1.bg (май било същото)

Стабилни са, макар наскоро да направиха голяма издънка като не си подновиха домейните които използваха за NS-и :).
 
  • Like
Реакции: snux
От: Проблеми с goto.bg / ns1.bg (май било същото)

Те с много хостинги се случват странни неща :twisted:
Аз ви казах, че бате боко така ги е стиснал за мъдурите, че никой не смее тия дни да се обади за каквото и да било...белким не се изпусне нещо :D


Иначе, какво имаш в предвид под "странни неща". Нема ли да споделиш....малко да разсееш мъглата около поста ти, или смяташ, че темата е най-подходящият ти първи пост :wink:
 
От: Проблеми с goto.bg / ns1.bg (май било същото)

Ами последното странно нещо е от днес... Сутринта клиента ми се обади че сайта не работи. Писах на съпорта, от там ми отговориха да прочета условията за ползване... След още няколко писма изплюха камъчето - от моя акаунт бил пращан спам и затова сайта бил спрян. Поисках някакво доказателство за това, при което те ми пратиха един message source от някакво писмо, но в него нямаше подател от типа: някакъв адрес@моя домейн Мела беше пратен от: МОЕТО ПОТРЕБИТЕЛСКО ИМЕ ЗА АКАУНТА@stelt.gotobg.net В крайна сметка намерих един php скрипт в главната папка на сайта си, от който явно са пращани някакви спамове, но така и не получих никакво смислено обяснение какво се е случило и как... Въпросният скрипт беше с дата 21.02 Опитах да видя в блеклистите как стоят нещата и се оказа че мейл сървърът на тия момченца е блокиран още от 02.01 ...1

Както казах това е последният ми случай, преди имах още и доста по странни.
 
От: Проблеми с goto.bg / ns1.bg (май било същото)

Добре е да почистиш и смениш паролите като за начало

А хостингите изпращат емейли в тези случаи. Сигурно клиента ти е получил такъв.
 

Горе