Проблем при зареждане на сайта

tiberii

Member
Здравейте имам един сайт който бях пуснал да се рекламира с гоогле и ми направи впечатление че има доста кликове на рекламата а няма обаждания което ми струва доста пари на ден.Днес видях че ако кликна от търсачката на линк на сайта той тръгва да се зарежда но накрая ми показва бяла страница с кантове!? Трябва да рестартирам за да зареди страницата.Сайта се зареждаше супер бързо за около 2-3 секунди и не знам от къде може да е дошъл тоя проблем.На скоро имаше ъпдейти от суперхостинг ,прехвърляха сървъри и някакви неща подобряваха дали нещо не идва от тях?Може ли някой който се е сблъсквал с подобен проблем да ми даде съвет какво може да е. Благодаря ви!

http://www.twtaxi.co.uk/
 
Тези компютри в една и съща мрежа / офис ли се намират?
 
Извинявам се за късния отговор но сега се прибрах във вкъщи.Да на един и същ рутер са.Между другото питах супер хостинг и те ми казаха че са тествали сайта от няколко места и всичко е ок. Препоръчаха още това:
"Като съвет, можем да Ви предложим да добавите сайта Ви в google console акаунт и да изискате преиндексиране."
 
Извинявам се за късния отговор но сега се прибрах във вкъщи.Да на един и същ рутер са.Между другото питах супер хостинг и те ми казаха че са тествали сайта от няколко места и всичко е ок. Препоръчаха още това:
"Като съвет, можем да Ви предложим да добавите сайта Ви в google console акаунт и да изискате преиндексиране."
добре, пак ще те накарам да мислиш малко логично къде може да е проблема - като вземеш лаптоп под мишница и отидеш в близката бензиностанция OMV, SHELL или каквото ще да е с безплатен интернет и се опиташ да отовриш сайта от serp-а на google , пак ли ти забива?
 

Горе