Проблем при миграция на Open Cart

Здравейте, проблема е следния: Имаме инсталиран и работещ коректно сайт на Open Cart. Мигрираме го за друг домейн с една и съща PHP версия. Сайта се показва коректно, но за админ секцията има проблем със снимките - не се виждат. Правата на всичко под images/ е 0777. Хостинг компанията е една и съща. Има и лек проблем с vqmod-а но това е бял кахър. Ако някой се е сблъсквал с подобен проблем нека сподели, че от дни ровя из форумите а времето ме притиска безмилостно:).
error.jpg
 
От: Проблем при миграция на Open Cart

Проверете коректно ли е описан пътя в conf.php койтое в папака admin
Успех
 
От: Проблем при миграция на Open Cart

Проверете коректно ли е описан пътя в conf.php койтое в папака admin
Успех

И според мен е от това, трябва да е абсолютен адрес.
 
От: Проблем при миграция на Open Cart

То си пише какъв е проблема.
Трябва да дефинирате HTTP_IMAGE като зададете правилният път
Код:
define('HTTP_IMAGE', 'PATH_TO_IMG_DIR')

Щом имате друг магазин виште там какъв е и copy-paste
 
От: Проблем при миграция на Open Cart

По неизвестни за мен причини е изчезнал пътя до снимките за admin/config.php. През това време вадих вода откъде ли не и точно този файл го прегледах около стотина пъти, ама човек като не гледа където трябва...Проблема се оказа тривиален но колегата @samba няма никаква идея какво главоболие ми спести.
 
От: Проблем при миграция на Open Cart

Да де ама вместо да му кажете на човека какво да провери почвате пиши ми на лично бади се тука там. Това ми прилича на то сега нали знаеш 6 точки и 60 лева ама ако искаш.
 
От: Проблем при миграция на Open Cart

Да де ама вместо да му кажете на човека какво да провери почвате пиши ми на лично бади се тука там. Това ми прилича на то сега нали знаеш 6 точки и 60 лева ама ако искаш.
И аз си мислех че нещата отиват натам... @samba просто ми реши проблема без да е ставало въпрос за пари и без много приказки. Този форум вероятно е създаден с идеята да си помагаме и това се случва. Нека да не пишем подобни мнения ако не сме сигурни за какво иде реч. А спамери - с лопата да ги ринеш:mad:
 
От: Проблем при миграция на Open Cart

Да де ама вместо да му кажете на човека какво да провери почвате пиши ми на лично бади се тука там. Това ми прилича на то сега нали знаеш 6 точки и 60 лева ама ако искаш.
Ако е да му едитнеш config файла, ок, но ако трябва да се занимаваш 2 дни да решиш проблема защо да не са 60 точки? Не всеки може да направи всичко. :(
 

Горе