Проблем при нов потребител

ChosenOne

New Member
Здравейте, как мога да постна тема в раздела за freelancer–и тъйкато това ми беше идеята за регистрация тук.
Нямам намерения да пиша коментари, всичко което съм търсил съм намирал без да се е нагало да се регистирам или да пиша на някой.
Не мога да пиша и PM`s на admin-те въпреки,че ми дава опция-та
"You currently have 0 posts and you can send PMs to following users only:
coolice-admin, coolice"
Поздрави Дюлгеров
 
От: Проблем при нов потребител

Направи 10 смислени поста и ще ти се активат и съобщения и да можеш да пишеш в определени секции.
 
От: Проблем при нов потребител

Здравейте, как мога да постна тема в раздела за freelancer–и тъйкато това ми беше идеята за регистрация тук.
Нямам намерения да пиша коментари, всичко което съм търсил съм намирал без да се е нагало да се регистирам или да пиша на някой.
Не мога да пиша и PM`s на admin-те въпреки,че ми дава опция-та
"You currently have 0 posts and you can send PMs to following users only:
coolice-admin, coolice"
Поздрави Дюлгеров

Жалко, че не си търсил правилата и тях щеше да намериш най-вероятно..
 
От: Проблем при нов потребител

Значи няма друг начин, освен да спамя :( ..... Защото да правиш постове само заради бройката няма как да са смислени ....
 
От: Проблем при нов потребител

Вече имаш 2 , включи се някъде в дискусиите с нещо полезно и ще ги натрупаш. Е сега като ми кажеш благодаря и си вече 3 :D
 
От: Проблем при нов потребител

Значи няма друг начин, освен да спамя :( ..... Защото да правиш постове само заради бройката няма как да са смислени ....

То пък много трудно да отвориш офтопика и да напишеш каква бира пиеш и от какъв пол си, или и това те мързи. Аз лично ще репортна темата и червеното ти се разминава само, защото е празник. :)
 
От: Проблем при нов потребител

Благодаря за инфото BurnX
@Windboy, аз правилата ги изчетох, идеята беше дали мога да поствам тема без да се налага да пиша излишни коментари .... А също, че има и софтуерен проблем, който не ти позволява писане на PM`s към coolice-admin, coolice преди да имаш 6 поста въпреки че системата казва, че мовеш :) ... Поздрави
Така или иначе имам 10-дни, все ще се включа в някоя дискусия.
 
От: Проблем при нов потребител

Е като си изчел правилата, какво разбра ? Или си помисли, че ти си избраният и може да не важат само за теб, прочети ги пак, може да си изтарвал някъде 1 ред, където пише "Специално за ChosenOne, правилата не важат"! :D
 
От: Проблем при нов потребител

Мастър плана беше да се регна и да обесня на на някой от админите,че искам да постна конктретна тема в конкретен раздел дори да му пратя инфото, за да не се налага да пиша коментари само заради бройката, но явно ще си мина по каналния ред :rolleyes: .... Най-малкото с тая тема предизвиках минимален интерес към това което ще постна в последствие. :wink:
 
От: От: Проблем при нов потребител

Мастър плана беше да се регна и да обесня на на някой от админите,че искам да постна конктретна тема в конкретен раздел дори да му пратя инфото, за да не се налага да пиша коментари само заради бройката, но явно ще си мина по каналния ред :rolleyes: .... Най-малкото с тая тема предизвиках минимален интерес към това което ще постна в последствие. :wink:

Плана ти очевидно не струва, админа на форума явно умишлено блокира съобщенията на хора, които току що се регват, че то е ясно за какво ще искат да му пишат.. ако ти е спешно, може да си платиш.. :)
 
От: От: Проблем при нов потребител

за да не се налага да пиша коментари само заради бройката
Ако пробваш да пишеш коментари само заради бройката вероятно ще подразниш старите потребители, които ще ти дадат отрицателна репутация, а с такава можеш да забравиш всякакви надежди за фрийлансърска работа от тук. Никой не иска да работи с доказани евтини тарикати, които светят в червено. Задаването на въпроси за неща, които са ясно написани в правилата на форума също не прави добро впечатление.
 
От: От: Проблем при нов потребител

Мастър плана беше да се регна и да обесня на на някой от админите,че искам да постна конктретна тема в конкретен раздел дори да му пратя инфото, за да не се налага да пиша коментари само заради бройката, но явно ще си мина по каналния ред :rolleyes: .... Най-малкото с тая тема предизвиках минимален интерес към това което ще постна в последствие. :wink:

Ех, бре бре бре! Българска работа. Ако може така нали за мен да не важат правилата.... Ех, бре, бре, бре!

ТОй админа теб чака да му пратиш конкретно инфо за конкретна тема в конкретен раздел, р'зираш ли! :D:beer:
 
От: Проблем при нов потребител

Еее нещо се ебава системата... Трябваше поне 2 червени квадрата да му даде.
 
От: Проблем при нов потребител

Дадох червено на потребителя, защото е голям тарикат очевидно. Защо всички нови потребители си намират начин как да се свържат с евентуални продавачи или купувачи и без да мрънкат, само този не може. В момента работя с колега регистриран преди няколко дни, пиша си с още двама-трима такива с които преговарям е за разни неща, нямат проблеми с органиченията във форума, само този има. Че и нагъл. Явно ще мина по каналния ред. Има и не канален - ъпхиро го е написал. Ако смяташ че офертата ти е толкова велика - купи си премиум. Аман от тарикати.

В западните форуми не можеш да си пуснеш тема без да платиш, тука иска без пари, че ако може иправилата да излъже...
 
От: Проблем при нов потребител

А ве хора кво ви става , нито съм тарикат нито търся работа тук, нито искам да излъжа някой да заобиколя правилата или нещо подобно. Нито мрънкам .
Представете си следното искаш да напишеш тема без да пишеш коментари защото просто няма какво да допълнеш или да кажеш в другите.
Кажете едно НЕ МОЖЕ и толкова за какво трябва да нашиете сто камшика на човек който, не се е изразил правилно. Благодаря ви за етикетите които ми сложихте без да ме познавате, мислих,че това е приятелски форум, но съм се заблудил.
Благодаря ви за "милите думи" останете си със здраве.
Бахти
 
От: От: Проблем при нов потребител

А ве хора кво ви става , нито съм тарикат нито търся работа тук, нито искам да излъжа някой да заобиколя правилата или нещо подобно. Нито мрънкам .
Представете си следното искаш да напишеш тема без да пишеш коментари защото просто няма какво да допълнеш или да кажеш в другите.
Кажете едно НЕ МОЖЕ и толкова за какво трябва да нашиете сто камшика на човек който, не се е изразил правилно. Благодаря ви за етикетите които ми сложихте без да ме познавате, мислих,че това е приятелски форум, но съм се заблудил.
Благодаря ви за "милите думи" останете си със здраве.
Бахти

Явно си пропуснал първия ми пост в темата. Начин има, но се плаща, колко не знам.
 
От: Проблем при нов потребител

Напротив, нищо не съм пропуснал и дефакто обмислях варианта преди да видя как всички ми скочиха заради доброто ми намерение да не пиша глупави коментари само за да покрия нужната бройката, но бях обяванен за Бай Ганъо и вече и да искам няма как да си помогна тук. Благодаря ти се пак.
 
От: От: Проблем при нов потребител

Напротив, нищо не съм пропуснал и дефакто обмислях варианта преди да видя как всички ми скочиха заради доброто ми намерение да не пиша глупави коментари само за да покрия нужната бройката, но бях обяванен за Бай Ганъо и вече и да искам няма как да си помогна тук. Благодаря ти се пак.
Едно нещо знай...този форум е приятелски, но само заради определени хора не е такъв на моменти. А иначе има правила и си пише за премиум мембълшип-а и без да пускаш теми. Тук се разсърдихме, защото почти никой нов не чете правилата, а пуска теми или спами.. прав е @kamentk за форумите на запад и си мисля, че Банко трябва да въведе подобно нещо..
 
От: От: Проблем при нов потребител

Напротив, нищо не съм пропуснал и дефакто обмислях варианта преди да видя как всички ми скочиха заради доброто ми намерение да не пиша глупави коментари само за да покрия нужната бройката, но бях обяванен за Бай Ганъо и вече и да искам няма как да си помогна тук. Благодаря ти се пак.

Ми не пиши глупави коментари бе пич! Какво не знаеш каква бира обичаш или от какъв пол си ??? WTF? Приеми 10-те първи коментара, като 10 изречения с които трябва да ни запознаеш със себе си.

Елементарно в смисъл ддз, супер изнервящо е това което правиш, а по-изнервящо е, че продължаваш да си мислиш, че ние сме кривите.

Аз лично нито съм репортнал темата(както бях написал), нито съм те зачервил, но ако продължаваш да мислиш, че си в правото си, мисля да го направя. Успех!
 

Горе