Проблем при преместване на opencart

pgplamen

Active Member
Имам магазин на opencart инсталиран в domein.com/shop сега след като настроих всичко и попълних продуктите магазина си работи. Трябва да го преместя на domein.com Редактирах двата файла config в главната директория и в папка admin редактирах и файла .htaccess защото там е RewriteBase /shop Преместих магазина в domein.com и ми дава Internal Server Error къде бъркам и има ли още нещо за оправяне. Моля за вашата помощ и съдействие.
 
От: Проблем при преместване на opencart

Разгледай error log файла
там със сигурност пише малко повече за грешката.
Така само с internal server error е малко инфо
 
От: Проблем при преместване на opencart

Дай повече инфо, така няма как да помогнем. Според мен грешката е в config. Вчера прехвърлях опенкарт от един хост към друг и два часа ми даваше еррор заради една точка която без да искам съм написал в config. Така че внимателно разгледай файла.
 
От: Проблем при преместване на opencart

Здрасти, прегледай си внимателно двата конфигурационни файла и си виж пътищата дали са правилни. Също така, отвори cPanel -> Logs -> Error Logs и копирай тук какво ти пише там.
 
От: Проблем при преместване на opencart

Здравейте магазина го подкарах криво ляво проблема беше в htaccess </ifModule>. Сега гледам нов проблем ще се появи казвам появи защото VQMod Path: се е сменил на /home/domein/public_html/vqmod/ Не знам ако го сменя ще трябва ли да го инсталирам наново или само пътя да сменя. Притеснявам се да не объркам нещата повече.
 
От: Проблем при преместване на opencart

Не би трябвало да няма проблем след като се премести. Не се инсталира на ново.
 

Горе