Проблем при създаване на нова статия в WP?

kostianev

Member
Имам следният проблем, опитвам се да създам нова статия в Wordpress но не става. Вкарвам снимка, текст, всичко както си му е реда, избирам категория, но накрая дава failed save..

Виждам, че имам опция само за запаметяване As Draft или Pending Approved, нямам опцията за Published?!

След като ми изпише съобщението, че немога да запиша статията (независимо дали съм избрал draft или pending), то тя се запазва като Draft, но и липсва текста. След това от quick edit я оправям, където вече има Published и трябва всичко наново, но се прецакват връзките към снимката?

Този проблем на какво се дължи? Сори, но не съм много в час с WP?! :evil:
 
От: Проблем при създаване на нова статия в WP?

Ако не си администратор или някакъв друг потребител, които да има права за публикуване на статии, го записва като Draft.
Сигурен ли си, че това ти е админския акаунт.
 
От: Проблем при създаване на нова статия в WP?

Да, на 100% - даже логин името си ми е admin?

PS. Създадох нов акаунт, който е едитор и пак не става. Същата боза. Прикачвам и скринове!
 
Последно редактирано:
От: Проблем при създаване на нова статия в WP?

Ето и Скройншот! Версията е най-новата 2.9.1
 

Прикачени файлове

  • articleerror.jpg
    articleerror.jpg
    69.3 KB · Преглеждания: 4
  • articleafter.jpg
    articleafter.jpg
    40 KB · Преглеждания: 1
От: Проблем при създаване на нова статия в WP?

Пробвай първо refresh и виж дали няма да се оправи. Ако не пробвай да изключиш всички плъгини и виж дали няма да се оправи. Ако се оправи започни да ги активирш отново един по един и виж кой прави проблем. Също така пробвай да превключиш на default theme, за да видиш дали някой от темплейтите не прави проблем. Също така прбвай да пренастроиш плъгин папката през FTP или phpMy admin. Понякога някой видимо неактиван плъгин прави проблеми. Изключи Google Gears ако го имаш инсталиран като add on на Firefox.

За сега е това. Ако се сетя още нещо ще пиша
 

Горе