Проблем със сайта ми

reesspawn

Member
Здравейте искам да ви попитам имам следния проблем със сайта ми ( Предварително се извинявам ако съм объркал раздела ). Значи преди няма и 7 дена сайта ми правеше около 3000 посещения на ден а сега едвам 40 , 50.

В началото мислех, че хостинга е спирал ама не е ...

Изчаках утрешния ден как ще бъде и пак същото едвам беше направил до вечерта 80 посещения .

Влизам във уебмастъра и какво да вида излязло ми е едно съобщение
jdv1447492237i.JPG


Моля ако някой знае как мога да оправя проблема много ще съм му благодарен.
 
От: Проблем със сайта ми

Здравейте искам да ви попитам имам следния проблем със сайта ми ( Предварително се извинявам ако съм объркал раздела ). Значи преди няма и 7 дена сайта ми правеше около 3000 посещения на ден а сега едвам 40 , 50.

В началото мислех, че хостинга е спирал ама не е ...

Изчаках утрешния ден как ще бъде и пак същото едвам беше направил до вечерта 80 посещения .

Влизам във уебмастъра и какво да вида излязло ми е едно съобщение
jdv1447492237i.JPG


Моля ако някой знае как мога да оправя проблема много ще съм му благодарен.

Какво има на сайта ?. .
 
От: Проблем със сайта ми

Сайта копира съдържанието, дизайна и отчасти името на vbox7, съответно някои те е докладвал и от гугъл са ти резнали трафика. Тъжно, но май реално няма какво да направиш.
 
От: Проблем със сайта ми

За да се оправи според мен трябва малко да се барне по-дизайна(да не е 1към1 с vbox7), да се напише контент - поне малко уникален, понеже в момента някакъв скрипт тегли цялото инфо, видео и го импортва в сайта му. След това може да пусне молба за преразглеждане и да стиска палци, но не съм сигурен, че ще се получи :(
 
От: Проблем със сайта ми

За да се оправи според мен трябва малко да се барне по-дизайна(да не е 1към1 с vbox7), да се напише контент - поне малко уникален, понеже в момента някакъв скрипт тегли цялото инфо, видео и го импортва в сайта му. След това може да пусне молба за преразглеждане и да стиска палци, но не съм сигурен, че ще се получи :(

Благодаря на всички който искаха да ми помогнат.

Проблема беше една малка дреболийка и сайта е пак на ниво. :)

Първоначално ми бяха пратили стотици причини за какво може да ми е спрян сайта но накрая ми писаха къде е целия проблем.
 
От: Проблем със сайта ми

Благодаря на всички който искаха да ми помогнат.

Проблема беше една малка дреболийка и сайта е пак на ниво. :)

Първоначално ми бяха пратили стотици причини за какво може да ми е спрян сайта но накрая ми писаха къде е целия проблем.

Радвам се, че си оправил проблема! :) Ако не е топ секретно, ще споделиш ли малко по-конкретно каква беше причината ? Може да помогнеш на някои колега с подобен проблем :)

П.С Не знам защо светиш в червено, но мисля, че е незаслужено и те правя зелен.
 
От: От: Проблем със сайта ми

Радвам се, че си оправил проблема! :) Ако не е топ секретно, ще споделиш ли малко по-конкретно каква беше причината ? Може да помогнеш на някои колега с подобен проблем :)

П.С Не знам защо светиш в червено, но мисля, че е незаслужено и те правя зелен.

3аради самите url адреси на клиповете, че са дублирани от сайтa vboxa.

Пример:
/play:62aa7d9b2f

И много ти благодаря бях получил червено от един колега защото бях изказал мнение за сайта му.
 

Горе