Проблем със софтуера на НАП и Обр.1

LuboUzunov

Member
Здравейте,

За втори път подавам декларация 1.

Миналия месец ходих директно в НАП, но сега нямам намерение да минавам пак по същите мъки с чакането там и се опитвам да си я направя със софтуера на НАП и да я пусна онлайн.

Проблема ми е следния: Правя си декларацията без грешки. После обаче когато искам да я прочета и да ми изчисли сумите, които дължа... нищо не се получава. Опитах и на двата компютъра, но все ми се появява празен прозорец... А трябва да разбера, какви са сумите които трябва да им пусна за този месец...

Звънях на НАП-аджийте днес и те казаха, че при тях си изчислява всичко и разбира се си нямат и на идея защо при мен става така...

Някакви идеи?
 
От: Проблем със софтуера на НАП и Обр.1

Кое точно не ти излиза и те си имат ъпдейт от края на януари ако не се лъжа
 
Ъпдейтнал съм.

Когато му дам изчисли, се случва това... т.е. нищо...
 

Прикачени файлове

  • nap.jpg
    nap.jpg
    50.9 KB · Преглеждания: 18
От: Проблем със софтуера на НАП и Обр.1

При мен си изчислява ок всичко , декларации вярни вади ли ти поне за качване в нап?
 
Декларацията е чук. Грешки няма... Същото написано като миналия месец и в НАП нямах проблем...
 
От: Проблем със софтуера на НАП и Обр.1

Пробвай да я инсталираш наново като преди това си копираш базата и dout директорията и може да видиш в одит инфо дали няма някой със същия проблем . А ако декларацията ти се подава без проблем с електронен подпис само сумирането ти е проблем .
 
Re: От: Проблем със софтуера на НАП и Обр.1

Пробвай да я инсталираш наново като преди това си копираш базата и dout директорията и може да видиш в одит инфо дали няма някой със същия проблем . А ако декларацията ти се подава без проблем с електронен подпис само сумирането ти е проблем .

Проблема, е че пробвах вече. След това пробвах и на другия компютър... и там е същото положението. Търсих в одит някой с подобен проблем, но не открих. Пуснах и тема там, но все още чакам отговор :)

Абе нещо тъпо е със сигурност, но не мога да разбера какво... :(
 
От: Проблем със софтуера на НАП и Обр.1

Този софтуер трябва да с инсталиара с инсталатора. Ако просто го копираш и стартираш може да ти дава такъв проблем. Направи си копие на папката. Деинсталираи програмата от деинсталатора. Свалй последна версия и инсталиран наново. Другото което може е да иска административни права...
 

Горе