Проблем със спонсориране на постове и реклами

traiki

Well-Known Member
От 3-4 дни имам някакъв проблем с рекламите във фейса. Подозирам, че може би нещо ръчкат и заради това не вървят, защото реално няма причина, поради която да ми блокират акаунта или да му сложат някакво скрито наказание.

Досега съм рекламирал само постове - снимки с описания. Не съм нарушавал правила по никакъв начин, нито пък да не съм си плащал навреме всичко.

Проблемът е следния - първо - много бавно одобряват рекламите, което е подозрително. След като ги одобрят нямат никакъв ефект. Даже някои стоят със статус "активни", но нито харчи от бюджета, нито достига до повече хора..

Някой с подобен или същия проблем?
 
От няколко дни имат сривове в системата, не е от теб, имай търпение.
 
Вчера напусках 5-6 реклами всичките вървят без проблем, днес 2, едната тръгна след час, другата виси вече 2 часа. Има някакво забавяне в одобрението, но не виждам проблем.


От 3-4 дни имам някакъв проблем с рекламите във фейса. Подозирам, че може би нещо ръчкат и заради това не вървят, защото реално няма причина, поради която да ми блокират акаунта или да му сложат някакво скрито наказание.

Досега съм рекламирал само постове - снимки с описания. Не съм нарушавал правила по никакъв начин, нито пък да не съм си плащал навреме всичко.

Проблемът е следния - първо - много бавно одобряват рекламите, което е подозрително. След като ги одобрят нямат никакъв ефект. Даже някои стоят със статус "активни", но нито харчи от бюджета, нито достига до повече хора..

Някой с подобен или същия проблем?
 
От няколко дни имат сривове в системата, не е от теб, имай търпение.

И аз така мисля...нямат файда да ме режат, след като наливам пари в тях...
 
Няма файда...ама няма и оправия...Сменявах таргети, всичко...пускам платени постове и никакъв ефект..никой не пише, а някои реклами тръгват като активни, но не тегли бюджет и няма спонсориран рийч..
 

Горе