Проблем със фейсбук страница и плащания

dontrapaconi

New Member
Здравейте на всички...

имам един проблем във фейсбук страницата ми, може ли да те попитам от каде да го променя.

Случая е че имам плащани фактури за реклами на някакви постове до 31 Юли 2014.

После картата е спряна от банката , няма пари в нея и ми излиза че имам да плащам 167 $. ( това може да е остатъчно плащане , защотот по бавно ги дава )

След това отново ми излизат всеки месец по 40 $ , друга 80 $ и тн. до днескашния месец. Но защо , аз сам спрял всичко ???

Какво се случва как ми взима някакви пари като няма кампании и не сам рекламирал нищо и как мога да се оправя с това?

Благодаря
 
От: Проблем със фейсбук страница и плащания

Здрасти,

И аз днес реших да си промотирам страницата. Излиза ми, че страницата ми е активна, отчело ми е плащането (според тях), но от сметката не са ми дръпнати никакви пари. И аз се замислих дали няма да се случи нещо такова, макар, че аз платих само 2$ (тестово)
 
От: Проблем със фейсбук страница и плащания

Здрасти,

И аз днес реших да си промотирам страницата. Излиза ми, че страницата ми е активна, отчело ми е плащането (според тях), но от сметката не са ми дръпнати никакви пари. И аз се замислих дали няма да се случи нещо такова, макар, че аз платих само 2$ (тестово)

Фейса не дърпа всички кинти веднага на момента. Дърпа ги през определен период - седмица или месец.
Изчакай и ще видиш как по някое време ще бъдат издърпани от картата ти.
 
От: Проблем със фейсбук страница и плащания

Добре ама аз преди като съм пускал постове е било например 2 или 5 долара и ги дърпа веднага до дни. Обаче сега случая е малко различен , дърпа си някакви пари и до днес, а няма нищо активно нито картата работи.
 
От: Проблем със фейсбук страница и плащания

Платих си всичко, едва се отървах. И после ми излезе бутон за деактивация на pages management. Ако пишеш на съпорта не ти отговарят, а направо ти звънят на посочения телефон. Поне при мен така се случи.
 

Горе