Проблем със 3G Vivacom модем( 173s-2) някой ако може да помага!

fena01

Active Member
Здравейте колеги. Имам проблем със 3G модем на виваком. До вчера нямаше никакъв проблем, но днес реши, че няма да работи и ми хвърля "A connection to the remote computer could not be established, so the port used for this connection was closed." грешка. Ровя се сега из Yaho (по незнайна за мен причина, на която не намерих отговор не мога да търся във Google, не ми го зарежда въобще) и всичко което намирам е доста технически написано а идея си нямам от мрежови протоколи. По-рано пак ми хвърляше някакви грешки, но тогава се разминах с преинсталиране на драйвера, а сега не става.
Ако някой е същия проблем, или има наблюдения по темата да помага!
Благодаря предварително
 
От: Проблем със 3G Vivacom модем( 173s-2) някой ако може да помага!

Обади ли се на 123 (поддръжката на Виваком ?)
 
От: Проблем със 3G Vivacom модем( 173s-2) някой ако може да помага!

Ако си извадил стика и си го поставил в друго усб, го върни в това, в което първия път си инсталирал софтуера. Дано помогне.
 
От: Проблем със 3G Vivacom модем( 173s-2) някой ако може да помага!

А може и да е от DSIM картата. При мен ми се беше получил същия проблем. DSIM картата беше изгоряла. Отидох в Germanos, ударих един подпис за нова карта и...айляк! Но това беше преди повече от 2 години.
 
От: Проблем със 3G Vivacom модем( 173s-2) някой ако може да помага!

Аз си бях ударил малко флашката и вътре се беше разпоило едно краче и не можеше да я разпознава лаптопа, но не помня какво точно пишеше. :) Ако си я удрял го имай и това като вариант.
 
От: Проблем със 3G Vivacom модем( 173s-2) някой ако може да помага!

Изписава същото и когато не е платена месечната такса
 

Горе