Проблем със Facebook Messenger за Android

Welder

Active Member
Здравейте! От 2 дена имам проблем със Facebook Messenger на андроидски телефон. Всеки път, като отворя месинджъра ми изкарва попъп съобщението "Session Expired. Please log in again" и наличен бутон "OK". След като натисна бутон ОК, приложението се рестартира и отново изкарва това съобщение. Под самото съобщение се вижда друг прозорец, който никога досега не ми се е показвал:
ew2TtCV.jpg

След няколко поредни натискания на бутона ОК и рестарта, приложението ми изкарва един друг прозорец, в който трябва да си въведа телефонния номер. Под този прозорец имам и бутон "Not Now". Ако обаче го натисна, приложението прави кратък опит да се свърже, но веднага след това се изключва. Та за чии полов орган, Фейсбук ме принуждава да си дам тел. номера? Има ли начин да игнорирам тази гадост?

Благодаря!
 
От: Проблем със Facebook Messenger за Android

Изчисти кеша на приложението и ще се оправи
 
От: Проблем със Facebook Messenger за Android

Явно е трябвало нещо да ъпдейтне и с преинсталацията се оправи. Благодаря за идеята!

Преди ми се беше случило с приложението за страниците управление. Радвам се, че помогнах :)
 
От: Проблем със Facebook Messenger за Android

Телефона си е екстра, ама от Фейсбук нещо се уакват с тия нови ъпдейти и правила :)
 
От: От: Проблем със Facebook Messenger за Android

Здравейте, при последната актуализация на Месинджър, ми показва, че имам 1 непрочетено съобщение, а всъщност всички съобщения съм прочел. Деинсталирах приложението и след като го исталирах отново, проблемът си остана. Какъв съвет бихте ми дали? Благодаря :)
 
От: От: От: Проблем със Facebook Messenger за Android

Здравейте, при последната актуализация на Месинджър, ми показва, че имам 1 непрочетено съобщение, а всъщност всички съобщения съм прочел. Деинсталирах приложението и след като го исталирах отново, проблемът си остана. Какъв съвет бихте ми дали? Благодаря :)

Влез в папката 'непрочетени' . Ти може да си го прочел, но понякога се бъг-ва така и ти показва, че е непрочетено. Пробвай!
 
От: От: От: Проблем със Facebook Messenger за Android

Благодаря ти все пак. Ще търся каква е причината :)

Няма проблеми, но за какво толкова искаш да го отстраниш този бъг? Много ли те дразни? :D
 
От: Проблем със Facebook Messenger за Android

И при мен беше така, но се оправи само. Непрочетеното се махна след няколко дни.
 

Горе