Проблем със Search Console

Проблема ми е такъв, че когато натисна извлечи ми дава грешка "Временно няма достъп", а понякога успява да извлече или другия начин като натисна извлечи и визуализация и там ми пише същото, но и понякога успява да извлече като този път частично успява, а към някои файлове като .png, .js, .css пак няма достъп. Когато кандидатствам за google adsense и там ми дава грешка, че сайта не работи, явно и те нямат достъп до сайта, а сайта си работи без проблем. Писах на хостинга направиха всичко възможно и казаха, че на сървърно ниво няма нищо и нищо не могат да направят. И не знам от къде да започна и какво би причинило тази грешка и да спре бота, някой блъскал ли се е с този проблем ? Иначе robots.txt файла ми е този

User-agent: *
Disallow:

User-agent: bingbot
Crawl-delay: 10

и в .htaccess зададох тези настройки, защото лошите ботове ме тормозят постоянно.

Header set Connection keep-alive
SetEnv PHPRC /home/simmods/public_html/php.ini
AddHandler application/x-httpd-php70 .php .php5 .php4 .php3
# BEGIN WordPress
<IfModule mod_rewrite.c>
RewriteEngine On
RewriteBase /
RewriteRule ^index\.php$ - [L]
RewriteCond %{REQUEST_FILENAME} !-f
RewriteCond %{REQUEST_FILENAME} !-d
RewriteRule . /index.php [L]
</IfModule>

# END WordPress

BrowserMatchNoCase "MauiBot" bots
BrowserMatchNoCase "DotBot" bots
BrowserMatchNoCase "SeznamBot" bots
BrowserMatchNoCase "TweetmemeBot" bots
BrowserMatchNoCase "BLEXBot" bots
BrowserMatchNoCase "MJ12bot" bots
BrowserMatchNoCase "um-LN" bots
BrowserMatchNoCase "PaperLiBot" bots
BrowserMatchNoCase "Trident" bots
BrowserMatchNoCase "YaK" bots


<RequireAll>
Require all granted
Require not env bots
</RequireAll>
ErrorDocument 403 "Access Denied"
 
Последно редактирано:
Писах и там и ми казаха 2 са причините за това или има много заявки и за това ти дава това, или сървъра се бави. Ето и темата https://productforums.google.com/forum/#!topic/webmasters/o_m67WFMwdY;context-place=forum/webmasters . Защото от хостинга ме пратиха да питам хората от гугъл, защо имам проблем, при тях било всичко ОК, пробвали на друг сайт, който бил на този сървър и нямал проблем и аз не знам вече от къде точно идва проблема :/
 
Да това ми е ясно, за това гледам да отстраня този проблем, но лошото е не знам от къде идва проблема, нито пък от хостинга успяха да намерят решение.
 

Горе