Проблем с Адсенс реклами в Blogger

wladimir

New Member
Здравейте! Днес забелязах известен проблем с рекламите си в блога (в подписа). Като цъкна върху някой от таговете и отида на страница с адрес: http://name.blogspot.com/search/label/labelName гледам че рекламните карета са празни. Същото се случва и когато цъкна на older posts. Иначе като разглеждам постове рекламните карета са пълни. Друго нещо, което ме изненада е, че в първия ден когато сложих рекламите получих 4 клика от някъде, а иначе са ми средно по 1 дневно. Какво бихте ми препоръчали да направя и откъде мога да видя от коя държава са кликовете? Какво да направя (настроя в Адсенса ако е възможно) за да имам по-разнообразна и таргетирана реклама предвид факта, че използвам платформата Blogger? Предварително благодаря.
 
От: Проблем с Адсенс реклами в Blogger

би ли споделил от колко време развиваш блога си ?
 
От: Проблем с Адсенс реклами в Blogger

Здравейте! Днес забелязах известен проблем с рекламите си в блога (в подписа). Като цъкна върху някой от таговете и отида на страница с адрес: ... гледам че рекламните карета са празни. Същото се случва и когато цъкна на older posts. Иначе като разглеждам постове рекламните карета са пълни.

Нямаш подходящи реклами, за това не се показват!
 

Горе